close
تبلیغات در اینترنت
سایت استان زنجان,زنجان,دانشگاه زنجان,شبکه زنجان,اشراق زنجان,بابک زنجانی,گنبد سلطانیه,دانشگاه ازاد زنجان,جشنواره آش زنجان,استانداری زنجان,آثار تاریخی زنجان,زندگی نامه افراد معروف زنجانی,zanjan,صنایع دستی زنجان,اخبار زنجان,انتخابات زنجان,اخبار خودرو,ماشین,قیمت دلار زنجان,قیمت طلا زنجان,املاک,دیوارزنجان,دانلود مداحی حاج مهدی رسولی زنجانی,دانلود کتاب,دانلود آهنگ,بیمارستان موسوی زنجان,بیمارستان امام حسین زنجان,بیمارستان ولیعصر زنجان,رازهای زندگی بهتر,رازهای زندگی سالم,اطلاعات عمومی,رازهای آشپزی,مذهبی,زندگی نامه,بیوگرافی,تبلیغات در زنجان,اوقات شرعی زنجان,کانال زنجان

سایت استان زنجان

جدید ترین مطالب سایت استان زنجان
بخش بایگانی سایت استان زنجان

به گزارش سایت استان زنجان ، انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان (مهرانه) به شماره ثبت ۲۷۰ در شهریور ماه سال ۱۳۸۵ به پیشنهاد خانم دکتر مینوش مقیمی (فوق تخصص خون و آنکولوژی) و آقای مهندس اصغر وثوق و با همت والای خیرین زنجان شکل گرفت و پس از اخذ مجوزهای قانونی از آذرماه همان سال فعالیت های خود را در سطح استان زنجان آغاز نمود.


 


درباره انجمن خیریه مهرانه زنجان

 

رسالت مهرانه زنجان

 

مهرانه زنجان تشکلی است غیردولتی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی که با اتکا به فضل خداوند و مشارکت و حمایت مردم نیکوکار بر آن است تا با یاری نیروهای داوطلب مردمی امکان بهبودی بیماران مبتلا به سرطان را بیش از پیش فراهم نموده و از طریق ارتقاء کمّی و کیفی سلامت جسمی و روانی بیماران، روح امید به زندگی را در آنان ایجاد نماید. هم اکنون مهرانه زنجان کانون پر مهر و پناهگاهی مطمئن برای بیماران مبتلا به سرطان این دیار تلقی می شود که اعضاء آن برای کاستن آلام بیماران از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند. فرهنگ حاکم بر مهرانه زنجان، اعتماد کامل به ارزشهای والای انسانی، اسلامی، نوع دوستی، فداکاری، یکپارچگی درونی و تعهد است.

 

چشم انداز مهرانه زنجان

 

مهرانه زنجان  بر آن است که حامی مستمر بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان در استان زنجان باشد.

 

مهرانه زنجان  می کوشد توجه ویژه خود را به مداوای بیماران از طریق ارتقاء سلامت جسمی و روحی آنان معطوف نماید.

 

مهرانه زنجان  تلاش می کند با تکیه بر ارزش های والای اسلامی و حس نوع دوستی و فداکاری، امکان بهبودی بیماران را فراهم نموده و روح امید و بهبود کیفیت زندگی را در ایشان ایجاد نماید.

 

مهرانه زنجان  می کوشد با حمایت همه جانبه، هیچ بیمار مبتلا به سرطان از پرداخت هزینه های درمان و خدمات رفاهی ناتوان نباشد.

 

مهرانه زنجان  قصد آن دارد با ثبت مشخصات وضعیت جسمی و درمانی بیماران، بانک اطلاعاتی جهت استفاده آماری و پژوهشی ایجاد نماید.

 

مهرانه زنجان  تلاش می کند جزء بهترین مؤسسات خیریه در زمینه درمان و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان در سطح ایران و شناخته شده در سطح جهان باشد.

 

اعضای هییٔت امنا مهرانه زنجان

 

جناب آقایان: پروفسور یوسف ثبوتی(ریٔیس هییٔت امناء) ، حضرت آیت ا... حاج سید محمد حسینی زنجانی، دکتر علیرضا بیگلری ( ریاست دانشگاه علوم پزشکی زنجان) ، مهندس اصغر وثوق (مدیر عامل) و سرکار خانم دکتر مینوش مقیمی (ریٔیس هییٔت مدیره) سرکار خانمها: مینا ارغوانیفرد، شیرین امیرمقدم، الهام بحری، دکتر فرح جالی، معصومه صنایعی، شهلا طاهری، جناب آقایان: محمد صالح آقایی، دکتر یحیی آلاسحاق، حاج رسول اربابی،حاج علی اربابی، حاج خلیل اشرفی، حاج اساعیل افضلی،مهندس یونس بازرگانی، امیرنعمت بنیآدم، حاج جلال بهاریان، مهندس ولی ا... بیات، حاج جواد پاسه، مهندس سعید رضا پارسا، حسین ثبوتی، حاج جواد جواهریان، حاج محمد حدیدیان، حاج رحیم حسنی، حمیدرضا خاتمی، دکتر عبدالرزاق خالقیان، ناصر خلیلی، مهندس مجید خوشنود، حاج فریدون دهستانی، حاج علی صبا، حاج سیدمحمد صفایٔی، محمود ضرابی، دکتر محمود طبیانی، دکتر علیمردانی، سردار حاج محمد هاشم غرقی، حاج محمد جواد غمپرور، مهندس حمید فغفوری، مهندس امیرحسین قصابی، مهندس عادل کاظمی، جمشید کلانتری، مهندس جواد گرانمایه، حاج مختار محرمی، حاج کال الدین محرمی، اصغر محمدی، دکتر سید سجاد محمدیفرد، حاج یوسف مرادلو، مهندس مصطفی مرتضوی، حاج احمد مستندی، مهندس سیروس میانجی، سیدرضا میرکریمی، حاج علیرضا ناصری، دکتر محمد نهاوندیان، مهندس مسعود نوذری، حاج داوود وثوق، علیرضا وثوق، مهندس محمود یوسفی، مهندس صمد یوسفی

 

اعضای هییٔت مدیره مهرانه زنجان:

 

جناب آقایان: مهندس یونس بازرگانی، مهندس ولی ا... بیات، حاج محمد حدیدیان مقدم (خزانه دار)، مهندس جواد گرانمایه (نایب ریٔیس هییٔت مدیره)، حاج کمال الدین محرمی، دکتر سید سجاد محمدی فرد،

 

مهندس اصغر وثوق(مدیر عامل)، مهندس محمود یوسفی سرکار خانم دکتر مینوش مقیمی (رییس هییٔت مدیره)

 

بازرسین هییٔت مدیره: جناب آقایان : محمد صالح آقایٔی، حاج جلال بهاریان، حاج علیرضا وثوق

 

حسابرس مهرانه زنجان:

 

موسسه حسابرسی تدبیر محاسب آریا (عضو جامعه حسابداری رسمی ایران)

 

 

مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان

 

 

کلنگ زنی مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان توسط پروفسور ثبوتی

 

یکی از آرزوها و ماموریتهای مهم مهرانه زنجان از لحظه آغاز فعالیت، احداث مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان بود که با همت خیرین، کلنگ این مرکز در مهرماه سال 1390 به زمین زده شد. انتظار میرود با راه اندازی کامل این پروژه بزرگ یکی از اصلی ترین دغدغه های بیماران مبتلا به سرطان در استان برطرف شود.

 

 

 

💠 کمیتـه فنی مهندسـی و هییٔـت اجرایی پروژه مرکـز تشـخیصی درمانی تخصصی سـرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان

 

جناب آقای مهندس محمود یوسفی ، جناب آقای مهندس پیمان قصابی ، حاج آقا کمال الدین محرمی (مسیٔول کمیته)، آقای مهندس احمد قاسمی (نماینده مقیم کمیته)، آقای علیرضا فصیح (مدیریت مالی و پشتیبانی)

 

 

افتتاح مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان

 

آیین افتتاحیه مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان در سالن همایشهای بین المللی روزبه صبح روز جمعه 23 آبان ماه سال 1393 برگزار شد. استقبال جمع کثیری از خیرین و شهروندان و هم استانیهای زنجانی و همچنین زنجانیان مقیم تهران در کنار چهره های شاخص همچون حجت الاسلام خاتمی(نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم زنجان)، پروفسور یوسف ثبوتی(ریاست محترم هییٔت امنای مهرانه زنجان و چهره ماندگار علمی کشور)، دکتر محمد نهاوندیان(ریاست محترم دفتر ریاست جمهوری و عضو هییٔت امنای مهرانه زنجان)، حاج امیر نعمت بنی آدم ( عضو هییٔت امنا مهرانه زنجان و خیر نمونه کشوری) و سایر مسئولان استان زنجان، نشان از به سر آمدن انتظار دیرینه مردم زنجان در بهره برداری از این مرکز و کاستن آلام بیماران مبتلا به سرطان داشت.

 

 

 

تاریخچه مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان

 

مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان با تلاشها و پیگیریهای مستمر خانم دکتر مینوش مقیمی (رییس هییت مدیره) و آقای مهندس وثوق(مدیرعامل) و اعضای هییت مدیره و کمیته فنی مهندسی، کمیته پزشکی و با همت والای خیرین انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان (مهرانه زنجان) جهت برآورد کلیه نیازهای بیماران مبتلا به سرطان، در زمینی به مساحت 18 هزار و 900 مترمربع طراحی و احداث شده است. از این مقدار فضا ،12 هزار متر مربع به فضاهای تحقیقاتی، آموزش و پیشگیری، تشخیصی و درمانی اختصاص داده شده است. همچنین 1۸00 مترمربع نیز به فضای اقامتی (مهمانسرا) اختصاص داده شده است. فاز اول این کلینیک با هزینه بالغ بر ۲۴0 میلیارد ریال احداث شده، که فقط هزینه خرید دو دستگاه رادیوتراپی از شرکت زیمنس آلمان مدل انکور 9۸ میلیارد ریال ، هزینه دستگاه سی تی سیمولاتور از شرکت زیمنس آلمان و لیزر متحرک پنج نقطه از شرکت سیرپا فرانسه ۲0 میلیار و ۲50 ملیون ریال و همچنین تجهیزات بخش فیزیک پزشکی و قالبسازی 15 میلیارد ریال میباشد. ساخت فاز اول در زمانبندی ۲ ساله شروع و به اتمام رسید با راه اندازی فاز اول استان زنجان جزو استان هایی که کلیه خدمات درمانی مربوط به بیماران مبتلا به سرطان را در داخل استان ارائه میدهد قرار گرفته است. در سال 9۲ تعداد ۶۲00 نفر روز بیار جهت اقامت از مهمانسرای تهران استفاده کرده اند که با افتتاح سرای نیکان در مجاورت این مرکز توسط بنیاد مرحوم حاج احمد مهدوی در سال 93 این نیاز رفع شده است. همچنین با راه اندازی این مجموعه تعدادی از نیروهای متخصص در استان زنجان جذب و مشغول به کار شده اند. تعداد پرسنل جذب شده در فاز یک ۲9 نفر میباشد و ظرفیت پذیرش 130 بیمار در روز را دارد. امکانات این مجموعه کمک بسیار زیادی در برنامه ریزی و اجرای پروژه های آموزشی، تحقیقاتی پژوهشی خواهد کرد. این مجموعه در آینده ای نزدیک قادر به تربیت نیروهای تخصصی و فوق تخصصی خواهد بود. همچنین با اجرای کامل پروژه مهرانه زنجان در حال حاضر ۲0درصد از بیماران مبتلا به سرطان ۸ استان مجاور برای خدمات تشخیصی درمانی در زمینه سرطان به استان زنجان مراجعه میکنند. هشتمین روز آذرماه 1393، کلینیک مهرانه زنجان با انجام اولین رادیوتراپی، بطور رسمی فعالیت خود را در جهت کمک به بیماران مبتلا به سرطان آغاز کرد و در مدت 1۸ ماه از آغاز فعالیت خود تعداد 1۲00 بیار مبتلا به سرطان از خدمات این مرکز برخوردار شدهاند. هزینه های فرانشیز درمانی این بیماران قریب به ۶0 میلیارد ریال میباشد که این مبلغ به طور کلی تخفیف داده شده است و از هیچ یک از بیماران وجهی بابت هزینه درمان دریافت نشده است. همچنین در این مدت تعداد 500 نفر از خدمات مشاوره واحد روانشناسی مستقر در این مرکز برخوردار شده اند. ساختمان مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان در چهار طبقه طراحی و ساخته شده است که شامل: طبقه همکف، طبقه اول، دوم، سوم است.

 

طبقه همکف مهرانه زنجان شامل بخشهای: رادیوتراپی، تصویربرداری، فیزیوتراپی ، رستوران، نمازخانه، اتاق جلسات، اتاق بازی کودک، رختشوی خانه، موتورخانه و تاسیسات میباشد.

 

طبقه اول مهرانه زنجان شامل بخشهای اداری، آزمایشگاه تشخیصی طبی (از جمله بیوشیمی خون، بیوشیمی ادرار، هماتولوژی، سرولوژی، بانک خون، پاتوبیولوژی، هورمون، میکروب شناسی، فلوسایترومتری و انگل شناسی) ، بخش ژنتیک ، درمانگاههای تخصصی (از جمله: خون و آنکولوژی، ریه ، سینه ، گوارش، پروستات، پوست، درد و دندانپزشکی و روانشناسی) و داروخانه است.

 

 

 

بخش آموزش پیشگیری مهرانه زنجان که به منظور اطلاع رسانی به آحاد جامعه از طریق پنفلت، کلاسهای آموزشی و به صورت صوتی و تصویری و همچنین آموزشهای گروهی و انفرادی خدمات ارائه خواهد داد.

 

سالن اجتماعات مهرانه زنجان این مجموعه با ظرفیت۳۰۰ نفر برای برگزاری کنفرانسها و کنگره های علمی و برگزاری کارگاههای آموزشی و برنامه های فرهنگی تبیین شده است.

 

 

 

بخش تحقیقات و پژوهش مهرانه زنجان

طبقه دوم شامل بخش های شیمی درمانی آقایان، بانوان و اطفال و فضای توسعه آتی است. طبقه سوم اتاق هوا ساز میباشد.

 

💠 معرفی مهمترین بخشهای طبقه همکف مهرانه زنجان:

 

راهروی مرکزی طبقه همکف مهرانه زنجان

 

 

 

سالن انتظار

 

 

پذیرش و بایگانی مهرانه زنجان

 

 

اتاق معاینه و پزشکان مهرانه زنجان

طبقه همکف دارای 3 اتاق پزشک جهت ویزیت بیماران مراجعه کننده به کلینیک توسط پزشکان متخصص میباشد.

 

 

 

اتاق قالبگیری :

مهمترین هدف رادیوتراپی رسیدن بیشترین دوز اشعه به تومور و کمترین دوز اشعه به بافتهای سالم مجاور است. برای رسیدن به این هدف (رسیدن کمترین دوز اشعه به بافتهای سالم) بلاکهایی از آلیاژ سروبند در اتاق قالبگیری ساخته میشوند. از این بلاکها برای جلوگیری از رسیدن اشعه دستگاه رادیوتراپی به بافتها و ارگانهای سالمی که در مجاورت تومور قرار دارند استفاده میشود.

 

 

 

فیکساتور مهرانه زنجان:

درمان سرطان به شیوه رادیوتراپی درمانی طولانی مدت میباشد که معمولا تا چندین هفته ادامه مییابد. بنابراین وضعیت قرارگیری بیمار زیر دستگاه باید ثابت باشد. برای رسیدن به این مهم از وسیله هایی به نام فیکساتور برای ثابت نگداشتن اندامی که هدف درمان است استفاده میشود. فیکساتور قبل از شروع درمان روی اندام مورد نظر

 

کشیده میشود و در حین درمان از آن استفاده میشود.

 

 

 

اتاق فیزیک پزشکی :

امروزه برای درمان بیماران مبتلا به سرطان به وسیله رادیوتراپی از نرم افزارهای سیستمهای طراحی درمان سه بعدی استفاده میشود. پزشکان متخصص رادیوتراپی به همراه فیزیسیستهای رادیوتراپی با کمک این سیستمها درمان مناسب را برای بیمارن طراحی میکنند. پزشکان متخصص رادیوتراپی ارگان هدف (تومور) و ارگانهای سالم اطراف آن را مشخص میکنند و فیزیسیتهای رادیوتراپی برای رسیدن بیشترین دوز اشعه به ارگان هدف و کمترین دوز اشعه به بافتهای سالم به طراحی فیلدهای درمانی میپردازند. از وظایف دیگر فیزیسیستهای رادیوتراپی کنترل کیفی دستگاه شتاب دهنده خطی (LINAC) میباشد که برای صحت عملکرد دستگاهها تستهای مشخصی را به صورت روزانه ماهانه و سالانه انجام میدهند. از جمله تستهای روزانه بررسی خروجی دستگاه به کمک ابزاری به نام Daily Check میباشد و نمونهای از تست ماهانه کالیبره کردن دستگاههای شتابدهنده به کمک ابزار دزیمتری میباشد.

 

 

 

اتاق کنترل مهرانه زنجان:

در قسمت ورودی اتاق درمان رختکن های متعددی جهت آماده شدن بیماران برای رادیوتراپی تعبیه شده است. در این قسمت ابتدا بیماران لباس های خود را تعویض کرده سپس وارد بخش درمان میشوند.

 

در اتاق کنترل دستگاههای رادیوتراپی توسط کارشناسان رادیوتراپی و سیستمهای کامپیوتری هدایت میشوند.

 

 

 

اتاق درمان مهرانه زنجان

رادیوتراپی یکی از روشهای درمان سرطان و یا کنترل سلولهای بدخیم میباشد که میتواند همراه با جراحی ، شیمی درمانی و گاهی به تنهایی استفاده شود. بدین منظور، مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان در سال 93 با همت خیرین انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان اقدام به خرید دستگاه رادیوتراپی (مدل انکور) از شرکت زیمنس آلمان به مبلغ ۴ میلیارد و 900 میلیون تومان کرده است که یکی از پیشرفتهترین دستگاههای رادیوتراپی موجود در ایران میباشد. به منظور رفاه حال بیاران دستگاه دوم نیز به مبلغ ۴ میلیارد و 900 میلیون تومان با یاری خیرین گرامی آقایان مهندس مهدی شهیدی و مهندس حامد منصوری خریداری شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است. طراحی فضای مورد نظر برای استقرار دستگاه رادیوتراپی آرامش خاصی را به بیمار میدهد چرا که ترکیبی از دو رنگ صورتی و سفید متمایل به شیری است. آسمان مجازی یکی از بهترین ایده ها در زمینه های دکوراسیون داخلی اتاق درمان میباشد که از نظر بصری برای بیمارانی که مشغول درمان با دستگاه رادیوتراپی هستند محیطی آرامش بخش و پنجرهای زیبا رو به طبیعت و آسان را به ارمغان می آورد.

 

 

 

سی تی سیمولاتور و لیزرهای متحرک پنج نقطه مهرانه زنجان:

مرحله اول برای بیمارانی که کاندید رادیوتراپی هستند تصویربرداری از ناحیه مورد نظر به وسیله سی تی سیمولاتور به کمک لیزرهای متحرک پنج نقطه ای میباشد. که این تجهیزات کمک شایانی در تشخیص دقیق تومور دارند. بدین منظور، مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان با مشارکت خیر گرامی جناب آقای حاج جواد اسعدی در سال 9۴، اقدام به خرید، نصب و راه اندازی دستگاه سی تی سیمولاتور مدلSLICE 1۶ – SOMATOM SCOPE از شرکت زیمنس (SIEMENS) آلمان و همچنین لیزرهای متحرک پنج نقطهای مدل HIT 5 از شرکت سیرپا (CYRPA) فرانسه، با هزینهای بالغ بر ۲۲ میلیارد و 500 ملیون ریال کرده است.

 

 

 

دفتر مدیریت داخلی مهرانه زنجان

 

 

اتاق اداری – مالی – بیمه گری

اتاق سرور  مهرانه زنجان:

اتاق سرور یکی از مهمترین اتاقهای کلینیک است چرا که تمامی اطلاعات و ارتباطات کلینیک به اتاق سرور وابسته است. این سرورها به صورت شبانه روزی سرویس دهی مینمایند، که این امر توسط نظارت مداوم کارشناسان آیتی و کامپیوتر مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان صورت میگیرد.

 

اتاق جلسات  مهرانه زنجان:

این اتاق مجهز به صفحه نمایش و ویدیٔو پروژکتور، نورپردازی مناسب، میکروفن و بلندگو، تجهیزات اتصال به اینترنت Wi-Fi، دوربین وب است و اکثر جلسات بخشهای مهرانه زنجان در این مکان برگزار میگردد.

 

 

مرکز همایشهای بین المللی مهرانه زنجان

 

مرکز همایشهای بین المللی مهرانه زنجان (سالن اسکندر کریمیان - کارگاه ها و کلاس های آموزشی)

 

این واحد مشتمل بر مرکز همایشهای بین المللی مهرانه زنجان (کریمیان) و کارگاهها و کلاسهای آموزشی میباشد. مرکز همایشهای بین المللی مهرانه زنجان دارای سالن هایی با ظرفیت 300 نفر و در طبقه همکف مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان واقع گردیده است. این سالن مجهز به آخرین تکنولوژی و تجهیزات سمعی و بصری و اتاق ترجمه هم زمان ۴ زبانه میباشد. همچنین کارگاههای آموزشی با ظرفیت 50 نفر و کلاسهای آموزشی با ظرفیت ۸0 نفر برای برگزاری همایشهای علمی و بین المللی، کنفرانس ها و برنامه های فرهنگی ، تشکیل مجامع مختلف و نمایشگاهها طراحی گردیده است.

 

 

هتل سرای نیکان مهرانه زنجان

 

هتل سرای نیکان مهرانه زنجان (ساختمان مهدوی)

 

انجمن خیریه مهرانه زنجان با یاری بنیاد مرحوم حاج احمد مهدوی برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت هتل سرای نیکان در کنار مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان کرده است که دارای ۲1 سوییت مجهز بوده و مطابق با استانداردهای هتل های ۴ ستاره طراحی شده است. این هتل به بیمارانی که از مناطق دوردست داخل استان و خارج ازاستان برای درمان به این مرکزمراجعه مینمایند اختصاص داده شده است که از این عزیزان با ارائه خدماتی همچون (صبحانه، ناهار، شام) و سایر خدمات رفاهی پذیرایی میشود و کلیه این خدمات رفاهی به صورت رایگان عرضه میگردد.

 

 

اطلاعات تماس و دفاتر مهرانه زنجان

 

💠 ساختمان شماره 1 - دفتر مرکزی: (ساختمان هاشمی)

 

واحدهای تشکیل دهنده مهرانه زنجان:

 

مدیر اجرایی - امور درمان و تشکیل پرونده - روابط عمومی - حسابداری - منابع انسانی - مددکاری، مشاوره و روانشناسی - آمار و بایگانی و تبلیغات. ساعات کاری کلیه واحدها همه روزه به جز تعطیلات رسمی، از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعدازظهر و ۴ تا ۶ بعدازظهر میباشد.

 

آدرس : زنجان، انصاریه، تقاطع خیابان بوعلی سینا و بوستان هفتم.

 

تلفن : 15-33781912-024 فاکس : 33781916-024

 

سامانه پیامک مهرانه زنجان : 3000722737 کدپستی : 4515743551

ایمیل : info@mehranehcharity.ir

 

 

 

💠 مرکز شماره 2 - واحد قلک  مهرانه زنجان:

 

 تمام مراحل توزیع و جمعآوری قلکها و شمارش وثبت کمکها از طریق قلک در این واحد توسط خیرین انجام میپذیرد. خیرین این واحد همه روزه به جز تعطیلات رسمی، از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ و همچنین ساعت ۱۶ تا ۱۸ در این دفتر حضور مییابند.

 

آدرس : زنجان، خیابان صفا، کوچه نهضت سواد آموزی، پلاک 5 تلفن : 33444555- 024 و 33468100- 024 شماره حساب : بانک پارسیان 0200902215008 پیامک و سفارش قلک : 3000101087

 

 

 

💠 مرکز شماره 3 - دفتر بنر  مهرانه زنجان: (ساختمان حدیدیان)

 

قبول انواع سفارشات مناسبتی جهت تبریک وشادباش، تسلیت، خیرمقدم، احسان و زیارت قبول در قالب انواع بنرها و تاج گل، کارت پستال و محصولات صنایع دستی در این دفتر انجام میگیرد. همچنین کمیته مالی انجمن خیریه مهرانه زنجان متشکل از واحدهای جذب کمکهای ماهیانه، موردی، کسر از حقوق و پرداخت اینترنتی در این ساختان مستقر میباشد. ساعت کاری این دفتر همه روزه به جز تعطیلات رسمی، ازساعت ۸ الی ۱۴و همچنین ساعت ۱۶ تا ۱۸ در این دفتر حضور

 

مییابند. آدرس: میدان 15 خرداد، رو به رو مزار شهدا، نبش خیابان نواب صفوی، دفتر بنر مهرانه زنجان تلفن : 33326030024 همراه : 09191434148

 

 

 

💠 مرکز شماره 4 - دفتر بانوان مهرانه زنجان:

 

این کمیته به همت بانوان خیر مهرانه زنجان تاسیس شده است و هدف از تشکیل آن جذب بانوان خیر جهت آموزش نحوه پیشگیری از سرطان، برای پیشگیری از شروع سرطانهای جدید، برنامهریزی برای افزایش جذب مشارکتهای مردمی و کمکهای خیرخواهانه بانوان و فروش آنها به نفع مهرانه زنجان ، برپایی بازارچه های خیریه و آموزش هنرهای دستی میباشد. آدرس: سعدی شالی، پایین تر از خیابان بهار، بنبست خیام، پلاک ۱۶۹ تلفن : 33447208-024 فاکس :33446575-024

 

 

 

💠 مرکزشماره5-دفتر تهران (مهمانسرا): (ساختمان تبیانی)

 

انجمن خیریه مهرانه زنجان از ابتدای شروع فعالیتش در سال ۸۷ جهت رفاه حال بیاران تحت پوشش خود که در طی مسیر درمان نیاز به دستگاه رادیوتراپی داشتند و برای ادامه درمان به تهران مراجعه میکردند، با همت خیر بزرگوار جناب آقای دکتر تبیانی، اقدام به تاسیس مهانسرای ۳۲ تخت خوابه نموده است که در نوع خود در کشور بینظیر است. سالیانه متجاوز از ۶ هزار نفر روز بیار از مهانسرای مهرانه زنجان استفاده میکنند که کلیه خدمات رفاهی و اسکان به صورت رایگان به آنها ارایٔه میشود. از زمان افتتاح سرای نیکان در مجاورت مرکز تشخیصی درمانی تخصصی سرطان و رادیوتراپی مهرانه زنجان در زنجان، مهانسرای تهران به صورت رایگان در خدمت بیاران مراجعه کننده از استانهای ایلام، لرستان، خوزستان، کرمان، کردستان، مرکزی، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و مازندران میباشد. آدرس: تهران، خیابان ستارخان، خیابان پاتریس، بلوار سروناز، خیابان امیری، پلاک ۲۱ . تلفن: 66913701- 021

 

 

 

💠 مرکز شماره 6 - کلینیک تخصصی رادیوتراپی مهرانه زنجان:

 

آدرس: زنجان، جاده گاوازنگ ، بلوار پروفسور ثبوتی ، بلوار مهرانه زنجان ، کلینیک تخصصی رادیوتراپی مهرانه زنجان

 

تلفن : 33044101-024 الی 7 فاکس :31411300-024

 

 

 

 

 منبع:سایت مهرانه زنجان

 

 

 

در ادامه بخوانید...

نظرات ارسال شده سایت استان زنجان

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی