سایت استان زنجان

جدید ترین مطالب سایت استان زنجان
بخش بایگانی سایت استان زنجان

مسکن فرهنگیان زنجان و عدم واگذاری و تحویل این پروژه موجب شد، امروز بار دیگر فرهنگیان زنجان که خواستار پاسخگویی مسؤولان مربوطه بودند، مقابل استانداری تجمع کنند.

ادامه مطلب

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه در بحث عمرانی روستایی اقدامات بسیار خوبی انجام شده است، گفت : در طرح هادی روستایی از تعداد 730 روستا در 346 روستا اجرا شده است.

ادامه مطلب

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: در بررسی‌های صورت گرفته، اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از جمله دستگاه‌های برتر حوزه فرهنگی در کشور است.

ادامه مطلب

امجد باقری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه حوالی ساعت 13 ظهر سه شنبه /29 فروردین/ در یکی از کوچه های روستای زواجر اتفاق افتاد و این کودک که از نواحی مختلف بدن زخم شده بود به منظور مداوا و درمان به بیمارستان امیرالمومنین خدابنده و سپس به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شد.

ادامه مطلب

به گزارش ایرنا علی جوان شامگاه سه شنبه در دیدار با رؤسا و نایب رئیسان هیات های ورزشی استان به لزوم حمایت های دولتی از ورزش تاکید کرد و افزود: نیارمند بالا بردن افق دید خود هستیم تا شاهد توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی در استان شویم.

ادامه مطلب

به گزارش ایرنا، معاون آموزش ابتدائی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در مراسم افتتاحیه جشنواره استانی (جابربن حیان) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این جشنواره در طول سال و در سه مرحله آموزشگاهی، منطقه ای و استانی برگزار می شود.

ادامه مطلب