موضوعات داغ     سایت جامع استان زنجان   |  سایت خبری زنجان   |   افراد آنلاین : ۲۰۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها
استان زنجانمپ زنجانساختمان پزشکان زنجانبانک اطلاعات پزشکان استان زنجاندیوار زنجانآشنایی کامل با اقلیم آب و هوای استان زنجانکانال تلگرام استان زنجانپورتال استان زنجانطراحی سایت در زنجانمشاهده ترافیک زنجانسایت پزشکان زنجاندرباره سایت استان زنجانهوای زنجانتبلیغات در سایت زنجانمرکز خرید و فروش خودرو زنجاناطلاعات عمومی استان زنجانبانک کوثر زنجانتبلیغات در زنجانترافیک آنلاین استان زنجانمساحت استان زنجانمساحت شهر زنجاننام دیگر شهر زنجانشهرهای زنجاناخبار استان زنجانبانک انصار زنجاناذان صبح به افق زنجانجاهای دیدنی زنجاناستان زنجان.pdfبیمه پاسارگاد نمایندگی زنجانفروشگاه اینترنتی زنجانسایت خبری زنجانبازار خودرو زنجانخرید بلیط زنجانآژانس مسافرتی زنجانکاملترین مقاله گنبد سلطانیه زنجانآموزش پرورش زنجاننقشه کامل استان زنجاندیوارزنجانشهرک خودرو زنجانكاروانسرا سنگي زنجانسوغات استان زنجانپرواز زنجان به مشهدسوالات مذهبی : احکام صیغه - پاسخ به سوالات شرعیبازار آنلاین زنجانکد پستی استان زنجان و شهرهای زنجانهلال احمر زنجانمجوز پورتال استان زنجانشهربازی زنجانجمعیت استان زنجانجمعیت شهر زنجانزبان مردم زنجانبانک استان زنجانبانک مهر اقتصاد زنجانتفرجگاه های زنجانتبلیغات اینترنتی در استان زنجانفروشگاه اینترنتی کتاب زنجاننرخ کرایه تاکسی ها در زنجانفروشگاه صنایع دستی زنجاننقشه آنلاین ترافیک+زنجانسینما بهمن زنجانغاری در استان زنجانچشمه هاي آب گرم طبيعي استان زنجانسد تهم زنجانمجموعه زیبای گردشگری و تفريحي گاوازنگ زنجانمس زنجانچاقو زنجانفروش گوشت با کد پستی در زنجان

در اینترنت هدفمند وارد شوید و اصولی استفاده کنید


 

 


● روش گام به گام ساخت Yahoo! ID:

پس از نصب Yahoo! Messenger هنگامی که Yahoo در حال خواب است در زیر کادر مربوط به Password شاهد عبارتی خواهید بود تحت عنوان ... Get a new Yahoo! ID که با کلیک کردن بر روی آن روند ساخت ID آغاز خواهد شد: ابتدا تیک عبارت ...I Agree to the را زده و Next کنید. در پنجره بعد ، مکان های مشخص را پر کنید. در قسمت Gender شما جنسیت خود را انتخاب می کنید. اگر مذکر هستید Male و اگر مونث هستید Female را انتخاب کنید.

 

در قسمت ZIP نیز می توانید ۱۲۳۴۵ را وارد کنید. توجه داشته باشید اگر روزی Password خود را فراموش کردید تنها همین اطلاعات اولیه هستند که می توانند ID شما را برایتان بازگردانند وگرنه آن را از دست خواهید داد پس با اطلاعاتی پر کنید که همیشه به یاد می سپارید. سپس Next بزنید.

 

در این قسمت با انتخاب Create My Own مکان نوشتن ID فعال می شود و می توانید ID مورد نظرخود را تایپ کنید. در قمست Password و Retype Password باید اسم رمز خود را وارد کنید و سپس Next بزنید. در مرحله بعد از شما می خواهد یک سوال امنیتی انتخاب و جواب آن را نیز بدهید که اگر روزی Password خود را فراموش کردید Yahoo آن را از شما می پرسد و اگر همان پاسخ را بدهید ID شما با یک Password جدید به شما برگردانده خواهد شد.

 

سوال را انتخاب و در زیر آن جواب مورد نظر را تایپ کنید. مهم نیست سوال چه باشد ، جواب را به خاطر بسپارید. مثلا جواب را شماره شناسانامه خود قرار دهید که ثابت است و فراموش نخواهید کرد. در کادر پائین تر لازم است که تاریخ تولد میلادی خود را وارد کنید که ضرورتی ندارد آن را دقیق وارد کنید ولی باید حتماً به خاطر بسپارید زیرا این نیز یکی از سوالاتی است که جهت برگرداندن Password فراموش شده از شما پرسیده می شود.

 

اگر تاریخ واقعی را درج نمی کنید به گونه ای اعداد را انتخاب کنید که بیش از سیزده سال داشته باشید. در قسمت Current E-mail Address چیزی ننویسید و با Next به مرحله بعد روید. در مرحله بعد از شما می خواهد که تصویری که می بینید و مجموعه ای از حروف و اعداد است در مکان خود تایپ کنید. ضرورتی ندارد که حروف کوچک و بزرگ را رعایت کنید.

 

این روبات حساس نیست. پس از وارد کردن آن ، Next را بزنید و منتظر بمانید. در صورتی که این ID قبلا توسط شخصی ساخته نشده باشد بدون هیچ مشکلی با پنجره Yahoo! Registration Complete مواجه خواهید شد که کافیست دکمه Finish را بزنید. اما اگر ID تکراری باشد کمی به قبل بازگردانده خواهید شد تا ID دیگری انتخاب و ثبت کنید.

 

اکنون که ID ساخته شده است لازم است E-mail همان ID نیز فعال شود زیرا برای اولین بار است که به صندوق خود وارد می شوید. با ID و Password خود Sign in کنید یا به عبارت دیگر Login شوید. اکنون سایت www.mail.yahoo.com را باز کنید. این صفحه دروازه ورود شما به صندوق پستی است یعنی همان پستخانه. Yahoo! ID و Password خود را وارد کنید و Sign In کنید. چون برای اولین بار است که وارد ایمیل خود می شوید چند سوال پرسیده می شود که همه را Next بزنید تا صفحه ایمیل شما فعال شود.

 

شما هم اکنون یک ایمیل در Inbox دارید که تبریک سایت Yahoo برای عضویت در این سایت است. ایمیل های دوستان ، مردم ، فامیل و یا شخصی که از او خواسته اید برای شما ایمیل بفرستد به Inbox می آید اما ایمیل هایی که از طرف سایت ها و ی جهت تبلیغات ارسال می شود و حجم بیشتری نسبت به ایمیل های معمولی دارند (به دلیل گرافیکی بودن آن ها) به قسمت Bulk و یا Spam وارد می شود.


● روش گام به گام تغییر Password:
وقتی Password خود را تغییر می دهید هم Password آی دی شما تغییر می کند و هم Password ایمیل شما. بنابراین تغییر پسورد را هم می توان از طریق تنظیمات داخل E-mail انجام داد و هم می توان از منوهای Messenger این کار را کرد. ما هر دو روش را توضیح می دهیم چرا که ممکن است در بعضی سیستم ها نرم افزار Yahoo! Messenger نصب نباشد و یا به دلیل آسیب دیدگی های ویندوز ، اجرا نشود.


● تغییر Password از طریق Messenger:
ابتدا با ID و Password خود لاگین شوید. در بالای Messenger خود وارد منوی Messenger شده و گزینه My Account Info را کلیک کنید تا یک صفحه وب سایت باز شود. اندکی صبر کنید. در قسمت مربوطه پسورد فعلی را وارد کنید یعنی پسوردی که با آن هم اکنون Messenger خود را لاگین کردید. سپس Sign in کنید. عبارت آبی رنگ Change Password مشاهده می شود. بر روی آن کلیک کنید. سه قسمت دیده می شود. در قسمت اول پسورد فعلی خود را وارد کنید و در دو قسمت پائین پسورد جدید خود را وارد کنید و سپس Save را بزنید. پسورد شما تغییر کرد. اکنون صفحه و همچنین Messenger خود را ببندید و با Password جدید Messenger خود را Login کنید.


● تغییر Password از طریق تنظیمات E-mail:
از طریق صفحه www.mail.yahoo.com وارد ایمیل خود شوید. در جایی از صفحه ایمیل خود که معمولاً در بالای صفحه سمت راست وجود دارد عبارت Options را کلیک کنید. چون ممکن است Yahoo شکل طراحی صفحات سایت خود را تغییر دهد بنابر این همیشه ممکن است Options را در آن نقطه نیابید و در جای دیگری قرار داده باشند ولی چون تنظیمات ایمیل در آنجا صورت می گیرد حتماً چنین گزینه ای در ایمیل شما وجود دارد.

 

اکنون پس از ورود به Options ، در منوهای سمت چپ صفحه عبارت Account Information را کلیک کنید. سپس Password فعلی خود را وارد کنید تا وارد صفحه تغییر Password شوید. عبارت آبی رنگ Change Password در بالای صفحه مشخص است که باید بر روی آن کلیک کنید. سه قسمت مشاهده می شود که در قسمت اول ، Password فعلی و در دو قسمت پائین آن Password جدید خود را وارد کنید و سپس دکمه Save را بفشارید. Password شما تغییر کرد.

منبع:noorportal.net

پایان مطلب درباره رازهای جذاب اینترنت/ هدفمند باشید...

برچسب ها  


دیدگاه های شما - رازهای جذاب اینترنت : نحوه ساخت Yahoo! ID وتغییرPassword +(آموزش)


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب
چاروق دوزی زنجانگلیم بافی زنجانتراش سنگ های نیمه قیمتی و قیمتی در زنجانسوگواره ملی میعادگاه دانشجویان عاشورایی در زنجانتصادف در زنجان با سه کشتهآیت الله حاج سید موسی شبیری زنجانیآیت‌ الله العظمی سید عزالدین حسینی زنجانیپروفسور یوسف ثبوتی زنجانیاولين شهردار زنجانعتیق زنجانی معروف به حاج ملا آقا جان زنجانیرضا روزبه زنجانییخبندان در زنجانموزه مردم ­شناسي رختشويخانه زنجانموزه تاريخ طبيعی زنجانموزه گنبد سلطانيه زنجانموزه مردان نمكي زنجانموزه باستان شناسی گنبد سلطانيه استان زنجانموزه شهدا زنجانسوغات استان زنجانآزاد راه زنجان قزوین و یک بام و دو هوای آنشهریه دندانپزشکی پردیس دانشگاه علوم پزشکی زنجانطرح ایران‌ مهارت در زنجانمليله زنجانچاروق زنجانمس زنجانفروش گوشت با کد پستی در زنجانچاقو زنجانچاقو و مس رکورداران استان زنجان قلعه بهستان ماهنشان استان زنجانكاروانسرا سنگي زنجانمجموعه زیبای گردشگری و تفريحي گاوازنگ زنجاندشت سهرین زنجانسد تهم زنجانزنجانی ها مردمانی از جنس شعور و شور حسینیچشمه هاي آب گرم طبيعي استان زنجانشهربازی زنجانغاری در استان زنجانراهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده اقتدار و عظمت ملت ایراندبيرستان شريعتي زنجانشایعه داعش در زنجان؟[آرشیو مطالب]

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۳۷
طلوع خورشید ۰۷:۰۲
اذان ظهر۱۲:۳۰
غروب خورشید ۱۷:۵۹
اذان مغرب ۱۸:۱۸
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۸
بازدیدها
بازديد امروز :13455
بازديد ديروز :19918
بازديد کل :11466190