محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | احتمال کاهش دمای زنجان تا پایان هفته          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۸۶     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۶/۱۰/۱۷

به گزارش سایت استان زنجان ، محمود انصاری به تغییر مکان مسابقات بین‌المللی بدمینتون‌ جام فجر اشاره و اظهار داشت: مسابقات که پیشتر مقرر شده بود در سالن 6 هزار نفری انقلاب برگزار شود به دلیل برخی از نواقصات تصمیم گرفته شد سالن مادران و کودکان میزبانی این مسابقات را برعهده بگیرد.

وی با بیان اینکه سالن مادران و کودکان استانداردهای لازم برگزاری مسابقات را دارد، گفت: مسابقات بانوان در نوبت صبح و مسابقات آقایان در نوبت عصر برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان با بیان اینکه یکی از اهداف ما این است که میزبانی مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر از این پس در زنجان برگزار شود، ابراز کرد: مسئولان عالی رتبه فدراسیون میزبانی زنجان را در این‌ مسابقات زیر نظر خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین مسابقات بین‌المللی سطح بالا می‌تواند در رونق اقتصادی شهر تاثیرگذار باشد، عنوان کرد: در نظر داریم آثار باستانی زنجان را برای ورزشکارانی که برای مسابقات بین‌المللی فجر در بهمن‌ماه امسال به زنجان سفر می‌کنند را نشان دهیم.

انصاری با بیان اینکه در حال حاضر قراردادی با هیچ نهادی در مورد اسپانسر شدن این مسابقات بسته نشده است، گفت: به فدراسیون این موضوع را اعلام کرده‌ایم و مقرر شده است خود فدراسیون با اسپانسرها وارد مذاکره شود.

وی در پایان‌ گفت: بعد از مسابقات بین‌المللی جام فجر یک دوره مربیگری و داوری درجه 3 در سطح استان برگزار خواهد شد‌.

منبع:تسنیم

تیتر خبر: محمود انصاری : مسابقات بین‌ المللی بدمینتون جام فجر برای همیشه در زنجان برگزار خواهد شد
تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۲۲
طلوع خورشید ۰۶:۵۰
اذان ظهر۱۲:۰۰
غروب خورشید ۱۷:۱۱
اذان مغرب ۱۷:۳۰
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۷
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :91
بازديد ديروز :35126
بازديد کل :7303296