محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش سایت استان زنجان ، عباس راشاد به طرح بازار خودرو اشاره و اظهار داشت: این طرح در مراحل پایانی قرار دارد و قبل از عید نوروز افتتاح می‌شود.

وی افزود: تکمیل مرکز خرید و فروش خودرو در سایت اتوبوسرانی در بودجه 97 لحاظ شده است و مسئولیت این طرح بر عهده مهندس رضایی است.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه اقدامات نخست راه‌اندازی طرح بازار خودرو هم اکنون در دست اقدام است، تصریح کرد: شهردار زنجان و معاون خدمات شهری شهرداری زنجان این پروژه را پیگیری می‌کنند.

وی به تجهیز شهر زنجان به شیرهای هدیرانت آتش‌نشانی اشاره کرد و افزود: ارتقای تجهیزات ایمنی شهر زنجان در شورای پنجم همانند دوره قبل در دستور کار است و تجهیز شهر به شیرهای آتش‌نشانی می‌تواند ایمنی شهر را بسیار افزایش دهد.

راشاد در واکنش به برخی شایعات در موضوع انتصابات غیربومی شهرداری زنجان خاطرنشان کرد: عمدتا مدیران جدید شهرداری از شهر زنجان انتخاب شده‌اند.

وی با بیان اینکه فقط حدود چهار تا پنج نفر از مشاوران شهردار جدید غیربومی است، عنوان کرد: برخی از اعضای شورا به غیربومی بودن مشاوران شهردار معترض بودند و مقرر شد شهردار از این مشاوران به شکل پروژه‌ای استفاده کند.

منبع:تسنیم

بازار خودروی زنجان تا پایان امسال افتتاح خواهد شد
دیدگاه های شما - بازار خودروی زنجان تا پایان امسال افتتاح خواهد شد


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۹
طلوع خورشید ۰۶:۴۰
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۱۹:۵۸
اذان مغرب ۲۰:۱۷
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۳
بازدیدها
بازديد امروز :710
بازديد ديروز :4544
بازديد کل :4388865