محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۷۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش سایت زنجان فریدون احمدی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شرایط فعلی کشور را یک شرایط خاص دانست و اظهار داشت: متاسفانه امروزه شاهد آن هستیم که هر سه قوه کشور ناکارآمدی نسبی دارند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی مجلس فعلی را یک مجلس ناکارآمد توصیف کرد و گفت: این مجلس نمی‌تواند کشور را اصلاح کند‌.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه انباشت‌ مطالبات 40 ساله رخ داده است، تصریح کرد: سقف مطالبات مردم به 40 سال رسیده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در ادامه اشاره‌ای به هزینه‌های جاری کشور زد و گفت: بیش از 90 درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری می‌شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: پول نفت و مالیات صرف حقوق‌های کارکنان دولت می‌شود و همین موضوع سبب می‌شود مردم رغبتی به دادن مالیات نکنند.

وی بدنه دولت را بسیار وسیع خواند و گفت: بدنه دولت بیش از حد بزرگ است در حالی که در کشورهای پیشرفته اینگونه نیست.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگ بودن بدنه دولت یکی از دلایل رخ دادن فساد اداری است، تصریح کرد: امروزه اقتصاد دغدغه نخست کشور است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از اینکه قوانین موجود و همه شرایط ضد تولید است، گفت: امروزه قوانین ما از تولید حمایت نمی‌کند‌.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در ادامه باز هم گریزی به مجلس زد و گفت: متاسفانه در مجلس گرفتار پوپولیسم هستیم و برخی تصمیمات در مجلس نشان می‌دهد قوه مقننه ناکارآمد است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در ادامه اشاره‌ای به وضعیت قوه قضاییه زد و گفت: 15 میلیون پرونده رسمی و 30 میلیون پرونده غیر رسمی نشان از این می‌دهد قوه قضاییه از ریل خارج شده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 2 هزار مدیر نخست کشور اگر جرئت دارند رزومه کارهای خود را منتشر کنند، گفت: یا مدارک مدیران سطح نخست کشور تقلبی است و یا غیر مرتبط کار می‌کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: چرا باید عضو هیئت مدیره بزرگترین شرکت کشور لیسانس معارف اسلامی باشد؟

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از اینکه پست‌ها و مقام‌ها در کشور خرید و فروش می‌شود، گفت: در نخستین روز امسال حضرت آقا در مشهد فرمودند کشور دچار سومدیریتی شده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از اینکه از اول انقلاب تاکنون هیچ کسی به خاطر سوءمدیریت محکوم نشده است، گفت: متاسفانه همه مدال گرفتند ولی اگر همه وظایف خود را به خوبی انجام دادند پس این خرابی‌های کشور کار چه کسی است؟

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی مهمترین مسئله کشور را بحث مدیریتی دانست و گفت: مشکلات کشور ربطی به تحریم ندارد و نخست باید مدیریت را درست تعریف کرد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان ‌اینکه نظام اداری ما نیاز به خانه تکانی دارد، گفت: مجلس فعلی نمی‌تواند کشور را اصلاح کند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: کشور امروزه نیاز به برگشت بازنشسته‌ها ندارد چون که در سال‌های گذشته کار خاصی از این بازنشسته‌ها ندیدیم که بازهم کشور را به دست این قشر بدهیم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: به هیچ وجه نیازی به بودن بازنسته‌ها برای امور کشور نیست و چرا برخی حاضر نیستند امورات را به جوانان واگذار کنند‌.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اشاره‌ای به پروژه‌های نیمه تمام کشور کرد و گفت: هم اکنون 600 هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در کشور است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در پایان ابراز کرد: امیدواریم کشور را در آینده توسط جوانان بسازیم و مشکلات قبلی را تکرار نکنیم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر نظام یک‌ مسیر درستی است و اشکال کار در رفتار برخی مدیران و سوء مدیریت‌ها است و باید بتوانیم این موارد را اصلاح کنیم.

 

منبع با کمی تغییر:تسنیم
دیدگاه های شما - نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۲
طلوع خورشید ۰۶:۳۵
اذان ظهر۱۳:۲۰
غروب خورشید ۲۰:۰۵
اذان مغرب ۲۰:۲۵
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۴
بازدیدها
بازديد امروز :1775
بازديد ديروز :6177
بازديد کل :4353649