محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۹۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...

تبليغات A
محبوب ترین ها

تولد نوزادی با وزن پنج کیلو و 400 گرم در بیمارستان امام حسین(ع)

به گزارش سایت زنجان ، و به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان در واپسین روزهای پایانی سال امروز چهارشنبه 16 اسفند ماه نوزادی با وزن 5 کیلو و 400 گرم در بیمارستان امام حسین (ع) به‌دنیا آمد.

بر اساس این گزارش مادر این نوزاد در سومین زایمان خود فرزندی به وزن 5 کیلو و 400 گرم به‌دنیا آمورده است.

این گزارش حاکی است  تولد نوزادی با این وزن در نوع خود نادر محسوب می‌شود و در سال‌های قبل 4 کیلو و 700 گرم  آخرین رکوردی بود که در بیمارستان امام حسین (علیه السلام) زنجان به ثبت رسیده است .

مسئول روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان در این باره گفت تاکنون در هیچ یک از بیمارستان های تامین اجتماعی کشور تولد نوزادی با وزن پنج کیلو و 400 گرم گزارش نشده است.

وی تاکید کرد:  جنسیت این نوزاد پسر است و در حال حاضر در بخش زایمان بیمارستان امام حسین زنجان بستری است و فردا  در شب ولادت حضرت زهرا (س) و روز مقدس زن ترخیص خواهد شد.

گفتنی است این مادر زنجانی با سن 31 سالگی سومین نوزاد خود را با موفقیت و به روش  زایمان طبیعی به‌دنیا آورده است و نوزاد از لحاظ جسمی کاملا سالم است.

منبع:تسنیم
دیدگاه های شما - تولد نوزادی با وزن پنج کیلو و 400 گرم در بیمارستان امام حسین(ع)


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۲
طلوع خورشید ۰۶:۳۵
اذان ظهر۱۳:۲۰
غروب خورشید ۲۰:۰۵
اذان مغرب ۲۰:۲۵
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۴
بازدیدها
بازديد امروز :1420
بازديد ديروز :6177
بازديد کل :4353294