محبوب ترین ها    | استان زنجان | تبلیغات در سایت زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۳۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۱۹ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

تولد نوزادی با وزن پنج کیلو و 400 گرم در بیمارستان امام حسین(ع)

به گزارش سایت زنجان ، و به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان در واپسین روزهای پایانی سال امروز چهارشنبه 16 اسفند ماه نوزادی با وزن 5 کیلو و 400 گرم در بیمارستان امام حسین (ع) به‌دنیا آمد.

بر اساس این گزارش مادر این نوزاد در سومین زایمان خود فرزندی به وزن 5 کیلو و 400 گرم به‌دنیا آمورده است.

این گزارش حاکی است  تولد نوزادی با این وزن در نوع خود نادر محسوب می‌شود و در سال‌های قبل 4 کیلو و 700 گرم  آخرین رکوردی بود که در بیمارستان امام حسین (علیه السلام) زنجان به ثبت رسیده است .

مسئول روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان در این باره گفت تاکنون در هیچ یک از بیمارستان های تامین اجتماعی کشور تولد نوزادی با وزن پنج کیلو و 400 گرم گزارش نشده است.

وی تاکید کرد:  جنسیت این نوزاد پسر است و در حال حاضر در بخش زایمان بیمارستان امام حسین زنجان بستری است و فردا  در شب ولادت حضرت زهرا (س) و روز مقدس زن ترخیص خواهد شد.

گفتنی است این مادر زنجانی با سن 31 سالگی سومین نوزاد خود را با موفقیت و به روش  زایمان طبیعی به‌دنیا آورده است و نوزاد از لحاظ جسمی کاملا سالم است.

منبع:تسنیم
دیدگاه های شما - تولد نوزادی با وزن پنج کیلو و 400 گرم در بیمارستان امام حسین(ع)


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۲۳
طلوع خورشید ۰۶:۰۵
اذان ظهر۱۳:۱۳
غروب خورشید ۲۰:۲۱
اذان مغرب ۲۰:۴۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۲
بازدیدها
بازديد امروز :17457
بازديد ديروز :21942
بازديد کل :13267159