محبوب ترین ها    | استان زنجان | تبلیغات در سایت زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۴۴۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۱۹ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش استان زنجان شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان در حاشیه دوره بین المللی آموزش سگ های جستجوگر در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: این دوره از 14 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا روز یکشنبه 16 اردیبهشت ادامه دارد.

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با ابراز خرسندی از برگزاری خوب این دوره در زنجان ابراز کرد: در کشور 9‌ منطقه برای آموزش‌های این دوره پیش‌بینی شده است که زنجان جزو این مناطق 9‌گانه است‌.

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه طبق توافقات جمعیت هلال احمر کشور با صلیب سرخ مقرر شده است سالانه دوبار این آموزش‌ها در کشور ایران برگزار شود، خاطرنشان کرد: از سال 79 با حضور چند سگ در ایران و تاثیر آن‌ها در زلزله بم مقرر شد از همان موقع سرمایه‌گذاری روی سگ‌ها انجام شود‌.

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه در هر استان دو قلاده سگ وجود دارد، گفت: آموزش‌های این دوره توسط مربیان خارجی بسیار موثر است‌‌‌‌.

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه در سال جاری پایگاه شمال‌غرب به امکانات بیشتری تجهیز می‌شود گفت: امیدواریم دوره‌های بین‌المللی و کشوری زیادی در این مکان برگزار کنیم.

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان یکی از اولویت‌های نخست هلال احمر استان زنجان را مستقر کردن بالگرد در فرودگاه زنجان دانست و گفت: اگر امکان استقرار در آنجا نشد برای مکان استقرار این بالگرد فکر خواهیم کرد.

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با تقدیر از نیروهای زحمتکش هلال احمر در روز گذشته و امروز گفت: بعد از بارش باران شاهد سیل و آبگرفتی برخی مناطق استان بودیم که خوشبختانه در این حوادث خسارت جانی وجود نداشت.

 

 

همکاری جمعیت‌های هلال احمر ایران و آلمان سبب تبادل تجربه و دانش می‌شود

 

مارک هافمن ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: از برگزاری دوره آموزشی سگ‌های زنده‌یاب در زنجان راضی هستم.

وی با بیان اینکه این اردوها سبب افزایش دانش می‌شود، گفت: همکاری جمعیت‌های ایران و آلمان سبب تبادل تجارب و دانش می‌شود.

نماینده صلیب سرخ آلمان و مربی  سگ‌های آنست  نقش سگ‌های جستجوی نجات را مهم ارزیابی کرد و گفت: سگ‌های جستجوی نجات نخستین وظایف را پس از رویداد زلزله بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه دوره‌‌های آموزشی سبب بالا رفتن آموزش و مهارت می‌شود، گفت: همه امکانات این دوره خوب بوده است.

منبع:تسنیم زنجان(با کمی تغییر)
دیدگاه های شما - تجهیزات پایگاه امداد و نجات شمالغرب افزایش می یابد/همکاری جمعیت های هلال احمر ایران و آلمان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۲۳
طلوع خورشید ۰۶:۰۵
اذان ظهر۱۳:۱۳
غروب خورشید ۲۰:۲۱
اذان مغرب ۲۰:۴۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۲
بازدیدها
بازديد امروز :16882
بازديد ديروز :21942
بازديد کل :13266584