محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۶۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۷/۰۳/۲۴

مرکزخرید و فروش خودرو در زنجان به زودی افتتاح می شود

 

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری زنجان گفت: عملیات عمرانی ساخت مرکز خرید و فروش خودرو زنجان مراحل پایانی خود را سپری میکند و تا آخر فروردین ماه آماده بهره برداری و افتتاح است.

 مصطفی رضایی با ذکر اینکه برای ساخت و آماده سازی مرکز  خرید و فروش خودرو زنجان اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، افزود : این مرکز در زمینی به مساحت ۳ هکتار ساخته شده است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زنجان،رضایی افزود: این مرکز ابتدا در روزهای جمعه شروع به فعالیت خواهد کرد و در صورت استقبال فروشندگان و خریداران در سایر روزهای هفته نیز فعال خواهد بود.

 وی ادامه داد : این سازمان با توجه به وظایف ذاتی خود برنامه های متعددی در حوزه ساماندهی مشاغل شهری مورد توجه قرار دادکه امسال  با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی  یکی از اقدامات مهم این سازمان را ایجاد و احداث بازارچه های عرضه میوه و تره بار در محله ها و کوی های اقماری شهر زنجان اعلام کرد و گفت: این کار با هدف دسترسی بهتر شهروندان به مکان های یاد شده و با همکاری استانداری، شورای شهر و شهرداری انجام می گیرد.

رضایی  ادامه داد: بنابر این طبق برنامه ، احداث بازارچه محصولات کشاورزی پونک زنجان مقابل آپارتمان های رضوان در زمینی به مساحت ۳۵۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی و با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان آغاز شده که تا اواخر بهار سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی بیان کرد: بازارچه محصولات کشاورزی الهیه زنجان با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی در حال احداث قرار دارد که برای تکمیل آن ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
رضایی افزود: از مجموع اعتبارات ۱۵۰ میلیون تومان برای این بازارچه هرینه شده و تا پایان امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی  خاطرنشان کرد: بازارچه محصولات کشاورزی فرهنگ زنجان نیز امسال  با تامین اعتبارات لازم کلنگ زنی خواهد شد و پس از تکمیل در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت.

 

 

منبع:سایت شهرداری
تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۶
طلوع خورشید ۰۷:۲۴
اذان ظهر۱۲:۲۹
غروب خورشید ۱۷:۳۴
اذان مغرب ۱۷:۵۴
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۵
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :3193
بازديد ديروز :11997
بازديد کل :3623590