محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۴۳۶     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۷/۰۳/۲۸

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، اسماعیل موسوی با بیان اینکه طبق اعلام قبلی رانندگان نخستین روز بعد از عید فطر می توانستند مصوبه افزایش قیمت ها را اجرا کنند، افزود: نرخ جدید تاکسی در زنجان مسیر اول با ۱۷ درصد افزایش به ۷۰۰ افزایش یافته است.

وی با اشاره نرخ در مسیر دوم وسوم هم هزار و ۱۰۰ و هزار ۴۰۰ تعیین شده است، ادامه داد: نرخ تاکسی بی سیم هم  درساعات روز ۴هزار۵۰۰ و ازساعت یازده شب تا ۶ صبح  ۵ هزارتومان است.

رییس سازمان مدیریت  حمل ونقل  بار و مسافر شهرداری زنجان افزود: دراین زمینه تلاش شد نرخ پرداخت به صورت کارت ویا نقدی هم یکسان سازی شود و پرداخت ها  تک نرخی انجام شود.

موسوی مزایای استفاده از کارتخوان ها را کاهش استفاده از اسکناس و مشکلات ناشی از آن دانست و افزود: ۲ هزار ۳۸۷ تاکسی و۷۰ دستگاه تاکسی ون به مردم شهر زنجان خدمات ارائه می کنند.

رییس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری زنجان  در خصوص استفاده ازکارتخوان هم گفت: اگرچه این طرح ازسال گذشته درحال اجراست اما با حل مشکلات این حوزه شهروندان به صورت رسمی تا دوماه دیگر می توانند از کارت هم برای پرداخت کرایه استفاده کنند.

موسوی با بیان اینکه روزانه به طور متوسط ۹۰ هزار جابجایی درشهر زنجان انجام می شود، افزود: دراین زمینه تلاش شد نرخ پرداخت به صورت کارت و یا نقدی هم یکسان سازی شود و پرداختها  تک نرخی انجام شود.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما
کامران    ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ ۱۷:۰۷

چه خبره این همه گرون کردید!!!!!!!!!CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۶
طلوع خورشید ۰۷:۲۴
اذان ظهر۱۲:۲۹
غروب خورشید ۱۷:۳۴
اذان مغرب ۱۷:۵۴
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۵
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :4371
بازديد ديروز :11997
بازديد کل :3624768