محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۴۹     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، جعفر گل محمدی رئیس‌کل دادگستری استان زنجان صبح شنبه در جمع خبرنگاران در محل دادگستری استان زنجان، به نزاع و درگیری در استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی سال ۹۵ حدود ۹ هزار و ۲۵۵ پرونده نزاع و درگیری به دادگستری استان زنجان وارد شده است.

جعفر گل محمدی رئیس‌کل دادگستری استان زنجان اظهار کرد: در سال ۹۶ حدود ۱۰ هزار و ۹۸ پرونده نزاع و درگیری به دادگستری استان زنجان واردشده که نسبت به سال ۹۵ حدود ۹ درصد در بحث نزاع و درگیری راداریم.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: متأسفانه آستانه تحمل مردم کم شده و این امر باعث افزایش نزاع و درگیری در استان شده است.

جعفر گل محمدی رئیس‌کل دادگستری استان زنجان تأکید کرد: بیش از ۱۲ درصد کل جرائم در استان زنجان نزاع و درگیری است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته و زنجان در حوزه جرائم خشن و جرائمی که مخل امنیت باشد جزو استان‌های خوب و کم حاشیه کشورمی باشد.

جعفر گل محمدی رئیس‌کل دادگستری استان زنجان افزود: پیشگیری از جرائم در جامعه تنها با کمک و تعامل مردم حاصل می‌شود و شهروندان باید در امر پیشگیری از جرائم تلاش کنند و باورهای دینی خود را تقویت کنند.

جعفر گل محمدی رئیس‌کل دادگستری استان زنجان به اغتشاشات دی‌ماه سال ۹۶ اشاره کرد و گفت: در این اغتشاشات بیش از ۳۰۰ نفر دستگیر شدند که همه این افراد آزاد شدند و تنها یک نفر به علت بدهی به یکی از بانک‌ها در زندان به سر می‌برد.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - زنجان جز استان های کم حاشیه کشور است


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2898
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707402