محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۵۴     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۰ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، مسیح اله معصومی شامگاه یکشنبه در مراسم جشن روز خبرنگار، افزود: برگزاری جشن روز خبرنگار در «خانه بوران» نشان از اهمیت محل‌های تاریخی برای شهرداری است و ما از این محل شروع کردیم تا عموم مردم هم از این مکان استفاده بکنند.

وی اظهار کرد: ما در شهرداری فرار و نشیب‌های بسیار داریم ولی برای توسعه زنجان تلاش می‌کنیم و در همین راستا از اصحاب رسانه می‌خواهیم به‌درستی این زحمات را انعکاس دهند.

شهردار زنجان گفت: کاشف بودن ویژگی مهم یک خبرنگار است و اینکه خبرنگار بداند که چه اتفاقی در اداره رخ‌داده بد نیست و این مهم موجب پویایی رسانه می‌شود.

معصومی تأکید کرد: خلاقیت یکی دیگر از خصیصه‌های  یک خبرنگار است  و این‌که یک خبرنگار باید خلاقیت داشته باشد و آن را در حرفه خود استفاده کند.

وی بابیان اینکه خبرنگاران از طرح‌های عمرانی شهرداری بازدید کردند، تأکید کرد: ما هیچ ترسی در بازدید از پروژه‌ها نداریم و همواره آماده ارائه گزارش هستیم.

شهردار زنجان ابراز کرد: تملق زیبنده خبرنگاران نیست و خبرنگاری که این کار را بکند موفق نمی‌شود و پرسش‌گری از دیگر خصیصه‌های خبرنگاران است و اینکه خبرنگاران باید از یک مدیر بخواهد که برای شهر زنجان چه کرده است.

معصومی تصریح کرد: خبرنگاران فارغ از جناح‌بازی سیاسی بیایند و از مدیران سؤال کنند و برای توسعه و آبادانی استان تلاش کنند.

شهردار زنجان افزود: خوشبختانه در استان زنجان رسانه‌ها نسبت به توسعه و آبادانی استان صادقانه تلاش می‌کنند و امروز که زنجان به‌عنوان شهر پیشرو انتخاب‌شده باید رسانه‌ها بر تحقق این مهم قلم‌فرسایی کنند.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - شهردار زنجان: هیچ ترسی در بازدید خبرنگاران از پروژه‌ها نداریم


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2829
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707333