محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۵     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...

تبليغات A
محبوب ترین ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان زنجان، حجت‌الاسلام حسن مظفری در جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال، اظهار کرد: از مهم‌ترین معضلات استان در حوزه حفظ حقوق بیت‌المال موضوع باغشهرها، چاه‌های غیرمجاز و ساخت‌وسازهای غیرمجاز و عدم مدیریت مبلمان شهری است.

مظفری افزود: استان زنجان به لحاظ مساحت جزو استان‌های کوچک است ولی متأسفانه در رابطه با آمار باغشهرها جزو استان‌های اول کشور محسوب می‌شود.

وی گفت: در حال حاضر بیش از ۵۰ باغشهر در زنجان وجود دارد که همه آن‌ها غیرمجاز است و همین موضوع کمر کشاورزی استان را شکسته و برخی افراد سودجو با خرد کردن غیرقانونی اراضی، یک شبه به سودهای میلیاردی رسیده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان ضمن اعلام هشدار به مسئولان ذی‌ربط نسبت به عواقب و تبعات منفی رشد قارچ‌خوار باغشهرها، بیان کرد: اکثر شرکت‌های تعاونی ادارات و سازمان‌ها و افراد ذی‌نفوذ و فرصت‌طلب اقدام به ساخت باغشهر کرده‌اند و متأسفانه ارگان‌های متولی در این حوزه نظارت کافی نداشته‌اند والان شاهد این معضل هستیم که کل اطراف شهر زنجان را باغشهرها احاطه کرده است که بی‌تردید در پیشرفت آینده استان به‌ویژه در حوزه شهرسازی با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی، آلایندگی و تخریب محیط‌زیست را نیز از دیگر معضلات مهم استان زنجان اعلام کرد و افزود: در رابطه با آلایندگی برخی کارخانه‌های بزرگ استان، بارها در جلسات مختلف هشدار داده‌ شده و در این خصوص مکاتبات متعددی با مراجع ذی‌ربط و در رأس آن با نماینده عالی دولت در استان زنجان صورت گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان در ادامه به معضل ساخت‌وسازهای غیرمجاز و نامتوازن بودن در حوزه شهرسازی اشاره و خاطرنشان کرد: در حوزه مبلمان شهری استان زنجان، شاهد مشکلات زیاد ناشی از بی‌توجهی و کم‌کاری مسئولان و متولیان امر شهرسازی هستیم.
دیدگاه های شما - وجود ۵۰ باغ شهر غیرمجاز در استان زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۹
طلوع خورشید ۰۶:۴۰
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۱۹:۵۸
اذان مغرب ۲۰:۱۷
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۳
بازدیدها
بازديد امروز :710
بازديد ديروز :4544
بازديد کل :4388865