محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۰۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۷/۰۷/۱۷

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، علیرضا بهبودی به بانک اطلاعاتی حافظان قرآن کریم در استان زنجان اشاره کرد و گفت: آمار حافظان قرآن کریم را از طریق دبیرخانه اعطای مدرک تخصصی حفاظ‌ داریم. 

وی از وجود بیش از ۵۰۰ حافظ کل قرآن کریم در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: سازمان دارالقرآن تنها نهاد تخصصی است که در زمینه حفظ قرآن فعالیت می‌کند و در این میان آزمونی که سالانه گرفته می شود مدرک تخصصی معادل دانشگاهی صادر می‌شود.

علیرضا بهبودی سرپرست اداره دارالقرآن تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: برای این حافظان از دیپلم تا دکترا مدرک داده می شود که بتوانند در دانشگاه ادامه تحصیل بدهند ارزش استخدامی دارد.

علیرضا بهبودی سرپرست اداره دارالقرآن تبلیغات اسلامی استان زنجان ابراز کرد: کمبود اعتبار عامل مهم  در عدم اجرای برنامه‌های قرآنی است و امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به نسبت به سایر استان‌ها کمترین اعتبار را دارد و این امر باعث شده در بحث برنامه‌ها آن‌طور که باید مطلوب نباشیم ولی با تلاش مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و تلاش فعالین قرآنی امسال شاهد ۱۰ پله صعود در سطح کشور بودیم و رتبه ۱۳ کشوری را به خود اختصاص دادیم.

وی گفت: امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان برای تقویت ارزش‌های دینی و اشاعه فرهنگ قرآنی در بین جوانان و نوجوانان دوره‌های متنوعی را برگزار می‌کند و خوشبختانه در استان استقبال  نوجوانان و جوانان از برنامه‌های قرآنی بسیار خوب است.

سرپرست اداره دارالقرآن تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: این سازمان بر توسعه فعالیت‌های قرآنی در روستاها و مناطق محروم و حاشیه نشین تأکید جدی دارد.

بهبودی بابیان اینکه قرآن عامل مهم سعادت است، گفت: امروز دشمن با جنگ نرم وارد عرصه شده و درصدد از بین بردن فرهنگ دینی در جامعه است و باید فرهنگ قرآنی در جامعه تقویت شود.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما
نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر


CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۵۷
طلوع خورشید ۰۶:۲۲
اذان ظهر۱۲:۰۳
غروب خورشید ۱۷:۴۳
اذان مغرب ۱۸:۰۲
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۰
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :9282
بازديد ديروز :24388
بازديد کل :6729905