محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۸۴     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۴ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، حجت‌الاسلام عبدالله حاج‌صادقی ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه مسئولان دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، با بیان اینکه دینی که دنیای مردم را آباد نکند، این دین خطرناک است، افزود: تلقی ما از جامعه مرده، جامعه‌ای است که در آن روحیه انقلابی حاکم نبوده و مردم نسبت به پیرامون (حق و باطل) خود بی‌تفاوت بوده و احساس مسئولیت نکنند.

وی با یادآوری اینکه از دیدگاه سید و سالار شهیدان، اگر حاکمیت دست خدا نبود و در دستان طاغوت بود که آن اسلام را باید مرده فرض کنیم، ادامه داد: فراموش نکنیم که نیاز امروز جامعه اسلامی، برخورداری از روحیه انقلابی است تا مردم به واسطه حاکم بودن این روحیه، در برابر حق و باطل بی‌تفاوت نباشند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مردم زنجان به‌عنوان مردمی که از نهضت عاشورای حسینی الگو گرفته و شهر خود را به پایتخت شور و شعور حسینی مزین کرده‌اند، یاد کرد و گفت: به راستی که مردم زنجان، الگوگیرنده از نهضت عاشورا هستند و نمونه بارز این دلدادگی را می‌توان در ایام محرم و به‌ویژه در روزهای هشتم و یازدهم محرم مشاهده کرد که خالصانه برای امام حسین (ع) عزاداری می‌کنند.

حاج‌صادقی با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نباید اجازه دهیم که قبح گناه در جامعه ریخته شود؛ چرا که در این صورت معصیت‌های زیادی در آن جامعه رواج پیدا خواهد کرد و گرفتار شدن در این بیماری، می‌تواند ناعلاج و نابودکننده باشد، تصریح کرد: بدترین درد، دردی است که مردم یک جامعه دچار آن شده ولی متوجه گرفتاری‌های خود نشوند که امام حسین (ع) نیز در آن زمان به دنبال درمان دردی بودند که مردم احساسش نمی‌کردند.

وی با بیان اینکه  دشمن امروز ذائقه مردم را در بخش‌های مختلف، ذائقه مسئولان را از گفتمان مقاومت به گفتمان سازش تغییر داده است، گفت: باید از شرایط پاسداری از انقلاب درک درستی داشته باشیم تا با تهدیدهایی که متوجه انقلاب شده است مقابله کنیم.

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با یادآوری اینکه در طول چهل سال گذشته دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره تلاش کردند تا با توطئه‌ها و فتنه‌های مختلف، تیشه به ریشه این نظام بزنند که به توفیقی در این زمینه دست نیافتند، اظهار کرد: با وجود اینکه دشمن در طول چهل سال گذشته نتوانسته است نقشه‌های شوم خود را عملی کند، اما به دنبال آن است که بیماری را بدون سر و صدا در جامعه رسوخ دهد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه در برهه کنونی نباید اجازه دهیم که انقلاب اسلامی و دین ما تحریف شده و دین‌زدایی در جامعه رواج یابد، خاطرنشان کرد: بی‌تردید دشمن بعد از اینکه در رسیدن به نقشه‌های شوم خود به توفیقی دست نیافت، به دنبال آن است که تحریف دین را در جامعه اسلامی ترویج دهد که در این زمینه نیز برنامه‌ریزی دقیقی دارد.

وی با تاکید بر اینکه باید مراقب باشیم در مجالس و مراسم عزاداری سیدالشهدا (ع) بعد حماسی نهضت عاشورا کم‌رنگ نشود، گفت: دشمن به دنبال زهرگرفتن از اسلام است و قصد دارد اسلام بدون خطر را به جهان نشان دهد که امروز عربستان مصداق بارز اسلام بدون خطر در جهان است و در مقابل آن ایران پرچمدار اسلام حقیقی است که برای جهان خطرناک است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز در سنگر نشینی انقلاب نباید اجازه دهیم دین و انقلاب تحریف شود و باید از کسانی که می‌خواهند اسلام‌زادیی و انقلاب‌زادیی کنند، ترسید.

حاج صادقی  در ادامه با انتقاد از حضور زنان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی ایران و بولیوی، گفت: در برخی مواقع باید غیرت دینی به جوش بیاید، موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها امری است که عده‌ای در حال قبح‌زادیی از آن در جامعه هستند و به تدریج در حال انجام این اقدام هستند که باید غیرتمندان دین مراقب باشند.

منبع:مهرزنجان 
دیدگاه های شما - نماینده ولی‌فقیه در سپاه: برنامه ریزی دشمن برای تحریف دین/ غیرتمندان مراقب باشند


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۳۰
طلوع خورشید ۰۶:۱۳
اذان ظهر۱۳:۲۳
غروب خورشید ۲۰:۳۲
اذان مغرب ۲۰:۵۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۱
بازدیدها
بازديد امروز :1025
بازديد ديروز :17466
بازديد کل :24667158