محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۴ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، افزود: ظهر چهارشنبه  ساعت ۱۶.۳۰ برخورد رخ‌به‌رخ یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه کامیونت خاور در محور ترانزیت زنجان به میانه یک فوتی برجای گذاشت.

وی علت وقوع این تصادف را انحراف به چپ وانت پیکان اعلام کرد.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: همچنین  شامگاه چهارشنبه ساعت ۲۰.۳۰ برخورد رخ‌به‌رخ یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه کامیون در آزاد راه زنجان به قزوین یک فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت و علت وقوع این تصادف هم‌انحراف به چپ وانت پیکان بوده است.

مظفری تأکید کرد: شامگاه چهارشنبه ساعت ۲۱ واژگونی یک دستگاه تریلر در محور زنجان به بیجار هم  یک فوتی برجای گذاشت و علت وقوع این تصادف هم توجه نکردن به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی بوده است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان همچنین از وقوع یک فقره تصادف در کیلومتر ۴۰  محور زنجان به بیجار خبر داد و افزود: در این تصادف که در ساعت ۲۰.۳۰شامگاه چهارشنبه رخ داد، یک دستگاه سواری تندر ۹۰ با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که بر اثر این حادثه راند سواری  کشته شد.

به گفته مظفری برخورد رخ به رخ تندر ۹۰ و کامیون باعث برخورد این حادثه تصادف بود.

مظفری  از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم‌افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند.

منبع:مهرزنجان 


برچسب ها     


دیدگاه های شما - طی ۲۴ ساعت گذشته رخ داد؛ تصادف در زنجان ۴فوتی برجای گذاشت/رخ به رخ با مرگ درجاده های زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۳۰
طلوع خورشید ۰۶:۱۳
اذان ظهر۱۳:۲۳
غروب خورشید ۲۰:۳۲
اذان مغرب ۲۰:۵۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۱
بازدیدها
بازديد امروز :820
بازديد ديروز :17466
بازديد کل :24666953