محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۴ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله درویش‌امیری بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه با اعضای مجمع مشاوران جوان استاندار زنجان، گفت: نسلی که انقلاب ۵۷ و جنگ را ندیده باید واقعیت‌های تاریخی را مطالعه کند و فریب تحلیل‌های غلط را نخورد.

 

وی ضعف مدیریت، نظارت و کنترل و نگرانی مردم به آینده را از مهمترین عومل تشدید کننده مشکلات کشور دانست، ادامه داد: اعضای مجمع مشاورین جوان باید نقش فعال و موثری در کارگروه ها داشته باشند.

 

استاندار زنجان با بیان اینکه بعضا شاهد برخی رقابت‌ها بین اعضای مجمع مشاوران جوان هستیم، خاطرنشان کرد: برخی رقابت‌ها دارای محتوای مناسبی نیست و بسیاری در گذشته این مسیر را برای کسب جایگاه‌هایی رفته‌اند که به بن‌بست رسیدند و بسیاری نیز گرفتار صندلی‌ها شدند، بنابراین متمرکز بر اصولی شوید تا خطا نکنید.

 

درویش‌امیری با بیان اینکه در کشور جوان‌گرایی نشده و کادرسازی صورت نگرفته است، افزود: باید بدون تعارف بگوییم که کادرسازی و تیم‌سازی نکردیم، وقتی نیرو جذب کردیم باید به فکر کادرسازی می‌بودیم، چرا باید برای انتخاب یک مدیر و حتی یک وزیر دغدغه داشته باشیم و در کشوری که با تعدد و کثرت شخصیت‌های مهم علمی مواجه‌ایم، نگرانی داشته باشیم که علم و دانش در کنار تجربه مدیریتی قرار نگرفته باشد.

 

وی با بیان اینکه شرایط فعلی کشور که با نوسانات ارز و مشکلات اقتصادی مواجه است باید مورد توجه قرارگیرد، خاطرنشان کرد: مشکلات فعلی کشور بخشی به دلیل فشارهای بین‌المللی، بخشی به دلیل تحریم‌ها، بخشی به دلیل بی‌اعتمادی به وجود آمده بین مردم و مسئولان، بخشی به دلیل نگرانی مردم از آینده، بخشی به دلیل ضعف مدیریت و نظارت و بخشی نیز به دلیل تمرکز در کشور است.

 

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه با مشکلات فعلی باید حضور بخش خصوصی در اقتصاد کشور و استان تقویت شود، افزود: باید مشکلات بر سر راه بخش خصوصی شناسایی شود و در شرایط مهم اقتصاد کشور ظرفیت این بخش به کمک کشور آید، باید مشخص شود مشکلات آن‌ها در بخش‌های مختلف چیست و برای رفع آن تلاش کنیم.

  
دیدگاه های شما - استاندار زنجان: تمرکز مدیریتی در کشور از مشکلات اساسی سرمایه گذاری بخش خصوصی است


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۳۰
طلوع خورشید ۰۶:۱۳
اذان ظهر۱۳:۲۳
غروب خورشید ۲۰:۳۲
اذان مغرب ۲۰:۵۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۱
بازدیدها
بازديد امروز :984
بازديد ديروز :17466
بازديد کل :24667117