محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۵۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۴ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در حاشیه بازدید از زندان ابهر اظهار داشت: فضای فعلی زندان ابهر وضیت بسیار نامطلوبی دارد چرا که هدف از زندان و زندانی کردن مجرمین آثار بازدارندگی است که این شرایط فعلی زندان برای تحقق این هدف چندان مناسب نیست.

وی بر تکمیل هر چه سریع‌تر زندان جدید ابهر برای رفع این تراکم جمعیت کیفری زندان تاکید کرد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان توجه به حوزه بهداشت، درمان زندانیان را امری ضروری و مهم برشمرد و خواستار ایجاد امکانات و تجهیزات بهداشتی لازم در زندان ابهر شد.

وی خاطرنشان کرد: از سیاست‌های جدی قوه قضائیه کاهش جمعیت کیفری زندانها با استفاده از مجازات‌های جایگزین حبس است و انتظار داریم قضات برای اجرای دقیق این امر تمام تلاش خود را بکار گیرند.

رئیس شورای قضایی استان زنجان با بیان اینکه آمار قابل توجهی از زندانیان به موضوع مهریه اختصاص دارد که بررسی پرونده این زندانیان و تمهیدات لازم برای ارائه ی تسهیلات و کمک برای آزادی انها باید مورد توجه بیشتر مسولان قرار گیرد.

این مقام قضایی عالی استان زنجان در این بازدید از رئیس دادگستری ابهر خواست با اعطای مرخصی به زندانیان واجد شرایط از حجم زندانیان بکاهد.

  
دیدگاه های شما - رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: استفاده از مجازات‌های جایگزین و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها امری ضروری است.


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۳۰
طلوع خورشید ۰۶:۱۳
اذان ظهر۱۳:۲۳
غروب خورشید ۲۰:۳۲
اذان مغرب ۲۰:۵۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۱
بازدیدها
بازديد امروز :1025
بازديد ديروز :17466
بازديد کل :24667158