محبوب ترین ها    | استان زنجان | تبلیغات در سایت زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۰۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۱۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

علی محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه ۱۸  هزار واحد مسکن روستایی در استان زنجان روی گسل زلزله قرار دارد، افزود: روند مقاوم‌سازی  واحدهای مسکن روستایی در استان زنجان کند نیست و هرسال بر اساس مصوبه هیئت دولت سهمیه‌بندی برای مقاوم‌سازی وجود دارد.

 

مدیرکل امور روستایی استانداری زنجان گفت: امسال سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکن روستایی سهم استان زنجان است که باید مقاوم‌سازی شود که از این تعداد هزار و ۳۰۰ واحد از طریق بنیاد مسکن به بانک‌های عامل معرفی‌شده است.

 

محمودی افزود: هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی روستایی هم منجر به عقد قرارداد با بانک‌های عامل شده است.

 

وی گفت: ما در حوزه عمرانی درصدد این هستیم که روند جذب تسهیلات  به‌صورت آسان انجام شود و دولت در مصوبه خود تسهیلاتی قرار داده است.

 

مدیرکل امور روستایی استانداری زنجان تصریح کرد: نرخ کارمزدی که در نظر گرفته‌شده است ۵ درصد است و بسیار خوب است و به روستاییان کمک می‌کند تا واحدهای مسکونی خود را مقاوم‌سازی کنند.

 

محمودی افزود: طی سال گذشته ۳ هزار و ۲۰۰  واحد مسکونی روستایی در استان زنجان برای مقاوم‌سازی پیش‌بینی‌شده بود که تعداد دو هزار و ۸۰۰ واحد از بانک‌های عامل تسهیلات دریافت کنند.

  
دیدگاه های شما - مدیر کل امور روستایی استانداری زنجان: ۳۵۰۰ واحد مسکن روستایی درزنجان مقاوم سازی می شود


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۲۳
طلوع خورشید ۰۶:۰۵
اذان ظهر۱۳:۱۳
غروب خورشید ۲۰:۲۱
اذان مغرب ۲۰:۴۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۲
بازدیدها
بازديد امروز :5543
بازديد ديروز :21942
بازديد کل :13255245