محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۸۴     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۴ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

علی محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه ۱۸  هزار واحد مسکن روستایی در استان زنجان روی گسل زلزله قرار دارد، افزود: روند مقاوم‌سازی  واحدهای مسکن روستایی در استان زنجان کند نیست و هرسال بر اساس مصوبه هیئت دولت سهمیه‌بندی برای مقاوم‌سازی وجود دارد.

 

مدیرکل امور روستایی استانداری زنجان گفت: امسال سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکن روستایی سهم استان زنجان است که باید مقاوم‌سازی شود که از این تعداد هزار و ۳۰۰ واحد از طریق بنیاد مسکن به بانک‌های عامل معرفی‌شده است.

 

محمودی افزود: هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی روستایی هم منجر به عقد قرارداد با بانک‌های عامل شده است.

 

وی گفت: ما در حوزه عمرانی درصدد این هستیم که روند جذب تسهیلات  به‌صورت آسان انجام شود و دولت در مصوبه خود تسهیلاتی قرار داده است.

 

مدیرکل امور روستایی استانداری زنجان تصریح کرد: نرخ کارمزدی که در نظر گرفته‌شده است ۵ درصد است و بسیار خوب است و به روستاییان کمک می‌کند تا واحدهای مسکونی خود را مقاوم‌سازی کنند.

 

محمودی افزود: طی سال گذشته ۳ هزار و ۲۰۰  واحد مسکونی روستایی در استان زنجان برای مقاوم‌سازی پیش‌بینی‌شده بود که تعداد دو هزار و ۸۰۰ واحد از بانک‌های عامل تسهیلات دریافت کنند.

  
دیدگاه های شما - مدیر کل امور روستایی استانداری زنجان: ۳۵۰۰ واحد مسکن روستایی درزنجان مقاوم سازی می شود


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۳۰
طلوع خورشید ۰۶:۱۳
اذان ظهر۱۳:۲۳
غروب خورشید ۲۰:۳۲
اذان مغرب ۲۰:۵۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۱
بازدیدها
بازديد امروز :984
بازديد ديروز :17466
بازديد کل :24667117