محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۶۴     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۰ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

سایت استان زنجان :سجاد صنعتی منفرد به واگذاری مسکن به خانواده‌های ۲ معلول  و بیشتر در استان زنجان اشاره کرد و افزود: در این طرح برای خانواده‌های دو معلول در شهرهای با جمعیت زیر ۲۵ هزار نفر و بالای ۲۵ هزار نفر مسکن واگذار می‌شود.

 

وی اظهار کرد: دربحث طرح  مسکن خانواده‌های دارای ۲ معلول‌ در مناطق روستایی سهمیه اول ۶۹ مورد در مناطق روستایی استان زنجان شناسایی شده که ۱۰۰ درصد محقق شده است. 

 

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: سهمیه  سری دوم برای واگذاری مسکن به دو معلول‌ها ۸۴ مورد شناسایی‌شده که ۱۵ مورد به بانک معرفی و انعقاد قرارداد شده است. 

 

صنعتی منفرد تصریح کرد: این اقدام با همکاری ارگان‌های متولی سازمان بهزیستی در حال انجام است و تاکنون هم بنیاد مسکن استان در واگذاری مسکن به دو معلول‌ها عملکرد خوبی داشته و در سری اول ۱۰۰ درصد کار را انجام داده است. 

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان یادآور شد: رسالت و وظیفه اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تأمین مسکن برای محرومان و نیز بهسازی و مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی روستایی است.

 منبع:خبرگزاری مهر
دیدگاه های شما - در مناطق روستایی زنجان؛ واگذاری مسکن به خانواده های دارای دو معلول ۱۰۰ درصد محقق شده است


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2852
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707356