محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۱     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۴ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

سایت استان زنجان: حسن طغرانگار صبح شنبه در جمع خبرنگاران در محل دانشگاه علمی کاربردی، به مهارت‌آموزی در دانشگاه علمی کاربردی استان زنجان اشاره کرد و گفت: دانشگاه علمی کاربردی به‌عنوان دانشگاه مهارت محور و کارآفرین به دنبال آموزش مهارت ها به دانشجویان است. 

 

وی اظهار کرد: تمام رشته‌های درسی این دانشگاه بر اساس نیاز جامعه است و در این میان ما به دنبال آن هستیم که بتوانیم دانش تئوری را به دانش عملی تبدیل کنیم.

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان زنجان به کیفیت آموزش در دانشگاه‌ها تأکید کرد و افزود: اگر آموزش‌ها را هدفمند کنیم دانشجوی فارغ‌التحصیل بیکار نخواهیم داشت.

 

طغرانگار از وجود ۱۸ مرکز علمی کاربردی در زنجان خبر داد و ابراز کرد: ۱۰ مرکز مشمول مصوبه دولتی بوده و پذیرش دانشجو نخواهد کرد و ۸ مرکز فعال این دانشگاه پذیرش دارد.

 

وی گفت:  توسعه آموزش‌های جامع علمی کاربردی اولویت کاری دانشگاه است و برای تحقق این مهم  برنامه‌ریزی لازم را تدوین کرده و به این موضوع توجه جدی دارد.

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان زنجان تصریح کرد: باید در راستای توسعه همه‌جانبه کشور، از ظرفیت نخبگان و متخصصان به خوبی استفاده کرد.

 منبع :خبرگزاری مهر
دیدگاه های شما - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان: تبدیل دانش تئوری به دانش عملی را دنبال می کنیم


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۳۰
طلوع خورشید ۰۶:۱۳
اذان ظهر۱۳:۲۳
غروب خورشید ۲۰:۳۲
اذان مغرب ۲۰:۵۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۱
بازدیدها
بازديد امروز :984
بازديد ديروز :17466
بازديد کل :24667117