محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۳۰۵     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۲ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش سایت زنجان :سردار جهانبخش کرمی ظهر دوشنبه در نشست خبری پیرامون اعلام برنامه‌های هفته بسیج بابیان اینکه نقش بسیج در دوران دفاع مقدس، نقشی تاریخی و تکرار نشدنی بوده است، افزود: در هفته بسیج امسال و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است ۱۷۰۰برنامه توسط پایگاه‌های بسیج مقاومت و کانون‌های فرهنگی در استان اجرا شود.

وی با اشاره به اینکه بسیج و رسانه وجه اشتراکات زیادی دارند که هر دو در حفظ انقلاب و اسلام با جان‌فشانی و قلم‌هایشان نقش بسزایی داشته و دارند، ادامه داد: امام راحل معتقد بودند که بدون مشارکت مردم، انقلاب نوپای اسلامی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید، به همین خاطر باتدبیر، فرمان تأسیس نهاد مقدسی چون بسیج را در پنجم آذرماه ۵۸ صادر کردند.

این مسئول با یادآوری اینکه برکات حضور بسیج در جامعه از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جاری و ساری بوده و تا به امروز نیز تداوم دارد، تصریح کرد: باوجوداینکه مأموریت بسیج در برهه کنونی نسبت به اوایل انقلاب تغییر محسوسی داشته است، اما شاکله اصلی و مهم‌تر از همه هدفی که برای تأسیس این نهاد مقدس از سوی امام راحل تبیین شده بود، به قوت خود باقی است.

 


کرمی بابیان اینکه بسیج در همه ادوار و برهه‌ها نقش تاثیرگذار خود را به خوبی با پشتوانه مردمی بودن ایفا کرده است و این تاثیر در عصر حاضر نیز ادامه دارد، اظهار کرد: بی‌شک، تاثیرگذاری بسیج در اوایل انقلاب و حضور مؤثر درصحنه‌های حیاتی نظام، حضور تاریخی در دوران دفاع‌ مقدس، حضور بی‌بدیل در دوران سازندگی و حضور در برهه کنونی که در رأس همه آن‌ها مقابله با جنگ نرم دشمن است، امری است که همه به آن صحه می‌گذارند.

فرمانده سپاه انصار المهدی (ج) استان زنجان در ادامه با تأکید بر اینکه نیاز امروز جامعه برای حضور بسیج درصحنه‌های مختلف، بیش از گذشته است، گفت: با توجه به نقشه‌های شومی که استکبار جهانی برای از بین بردن ارزش‌های اسلامی، جایگاه ولایت‌فقیه، اعتقادات مردم و ... در سر دارد، بسیج می‌تواند با حضور بصیرت‌مند و همیشگی خود در این برهه، نقش خود را همانند دهه‌های گذشته به خوبی ایفا کند.

 منبع خبرگزاری مهر
دیدگاه های شما - فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان: نیاز امروز به بسیج بیش از گذشته است


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2967
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707471