محبوب ترین ها    | استان زنجان | مپ زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۵۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۴ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش سایت زنجان:هدایت صفری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس وام کارگشایی پرداخت شده از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این استان به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان بطور میانگین برای هر متقاضی 2میلیون 660هزار تومان بوده است.
وی اظهار داشت: هدف اصلی این صندوق، ترویج سنت نیکوی قرض الحسنه است که پرداخت این تسهیلات با شرایط آسان به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه بسیاری از مشکلات این قشر در حوزه کارآفرینی، اشتغال‌زایی، اقتصادی و معیشتی با مشارکت خیران و سپرده‌گذاران را برطرف می کند.
این مسئول ادامه داد: با سپرده گذاری خیران در این صندوق تسهیلات قرض الحسنه بدون هیچ سودی به مددجویان و نیازمندان پرداخت می شود که علاوه بر نهادینه شدن فرهنگ خیر و احسان در جامعه برای خیران و سپرده گذاران این عمل صالحات باقیات است.
صفری افزود: خیران و نیکوکاران، شرکت ها، هیات های مذهبی و مساجد می توانند با سپرده‌گذاری در این صندوق به نهادینه کردن فرهنگ زیبای قرض‌الحسنه در جامعه و حل مشکلات مددجویان و نیازمندان کمک کنند.
وی خاطرنشان کرد: این نهاد از ابتدای سال جاری تا کنون نیز با پرداخت 10 میلیارد و 823 میلیون تومان تسهیلات برای 738 مددجو فرصت شغلی جدید ایجاد کرده است.
به گزارش ایرنا، هم اکنون 34 هزار و 249 نفر تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند، که در مجموع 4.1 درصد جمعیت استان را شامل می‌شود.منبع خبرگزاری ایرنا 
دیدگاه های شما - 1878نفر از مددجویان کمیته امداد زنجان تسهیلات دریافت کردند


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۲
طلوع خورشید ۰۶:۳۴
اذان ظهر۱۳:۱۵
غروب خورشید ۱۹:۵۶
اذان مغرب ۲۰:۱۶
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۹
بازدیدها
بازديد امروز :12397
بازديد ديروز :25737
بازديد کل :12646274