محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۳۷۴     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۲ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش سایت زنحان، حجت‌الاسلام جلیل مختاری‌نیا شامگاه دوشنبه در آیین معارفه خود به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان، گفت: خدمت در تبلیغات اسلامی یک فرصت است و باید فرصت به ‌دست ‌آمده را مغتنم بشماریم.

وی اظهار کرد: باید بتوانیم در جایگاهی که هستیم نسبت به توسعه فرهنگ دینی استان و شهرستان زنجان در خدمت مردم باشیم.

مختاری‌نیا گفت: یکی از اهداف مهم نظام جمهوری اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی، توسعه و بسط اخلاق و معنویت در جامعه است. هیچ سازمانی بی‌نیاز از ترویج معنویت نیست و شهرستان زنجان سرشار از بزرگانی در این عرصه است.

وی ابراز کرد: سازمان تبلیغات اسلامی نهادی دینی و برخاسته از بطن انقلاب اسلامی است، این نهاد برخاسته از دین توانسته در همه زمینه‌ها حضور داشته و با توجه به نیازهای دینی جامعه فعالیت کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان افزود: با توجه به شناختی که از اقلیم و روحیات فرهنگی و دینی این استان دارم، گسترش کمی و کیفی برنامه‌ها، برنامه‌های مذهبی، ارزش‌آفرینی و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و زیرساختی و توانمندسازی شبکه تبلیغی جزو برنامه‌های بنده است.

مختاری‌نیا بر بسط و گسترش گستره فعالیت‌های دینی و فرهنگی در شهرستان زنجان تأکید کرد و افزود: این فعالیت‌ها تنها مربوط به محدوده شهر زنجان نیست و ما مسئولیت داریم که امور فرهنگی را اولویت کاری خود قرار دهیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان افزود: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید بر اساس اولویت‌ها وارد شد و در تحقق این امر مهم جهادی عمل کرد.

مختاری‌نیا افزود: بسط و توسعه مدارس صدرا و کانون‌های فرهنگی، کادرساز برای انقلاب و جمهوری اسلامی است.

در پایان این مراسم از خدمات حجت‌الاسلام فیروزعلی خسروی تقدیر و حجت‌الاسلام جلیل مختاری‌نیا به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان معرفی شد. منبع خبرگزاری مهر 
دیدگاه های شما - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان: مناطق آسیب پذیر را شناسایی کنیم/ امور فرهنگی در اولویت


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2967
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707471