محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۵۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۰ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش سایت زنجان : حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری شامگاه دوشنبه در آیین تودیع و معارفه روسای تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان، تکریم و معارفه را طیف کار اداری اعلام کرد و گفت: این روند در چرخه اداری امری عادی است.

وی اظهار کرد: فضای امروز جامعه طوری است که با ابعاد و زوایای مختلف ضرورت تعمیق و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و تبلیغی را می‌طلبد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه تبلیغ حکیمانه دینی یک وظیفه و تکلیف است، افزود: بر اساس این تکلیف باید جهادگونه وارد کار شد و به صورت تشکیلاتی اقدامات لازم را انجام داد.

صفی‌یاری با بیان اینکه دغدغه سازمان تبلیغات اسلامی، تعمیق و تقویت فرهنگ ناب اسلامی و انقلاب اسلامی است، افزود: اصلی‌ترین نگاه و هدف سازمان، تبلیغ رسالت الهی است و امروز ضرورت دارد که به این امر مهم بیشتر توجه شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان این مطلب که دشمن آرایش گسترده و کاملا فراگیر را در حوزه فرهنگی در مقابل جبهه خودی و فرهنگ اسلام ناب دارد، گفت: دشمن این جبهه را سال‌ها تشکیل داده و مقام معظم رهبری تذکرات و هشدارهایی در عرصه فرهنگی مربوط به این بخش داشتند که باید عملیات فرهنگی و جهادی فرهنگی و آرایش دفاعی مستحکم داشته باشیم.

صفی‌یاری گفت: باید سنگرهای تبلیغی و دینی فرهنگی و اعتقادی و خاکریزهای دفاعی و اخلاقی را صیانت کنیم و آرایش دفاعی در برابر جبهه معارض را محکم کنیم.

وی با بیان اینکه در دنیای غرب بنیان خانواده از هم پاشیده، افزود: دشمنان خود بنیان خانواده را از دست داده اند و می‌خواهند خانواده ایرانی را نیز متزلزل کنند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ابراز کرد: از باب انقلابی، انقلاب ماهیت فرهنگی دارد و هویت، ماهیت و انقلاب اصالت فرهنگی و مبتنی بر مطالبات فرهنگی و دینی داشته و با زعامت امام راحل این انقلاب پیروز شد و با زعامت رهبری امروز پرچم‌دار انقلاب هستیم، طی ۴۰ سال دشمن بیش از ۴۰ توطئه علیه ایران طراحی و اجرا کرده ولی شکست خورده است. 

صفی‌یاری با بیان اینکه ریاست جدید تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان باید نسبت به بسط و گسترش فرهنگ دینی و انقلابی برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد، گفت: باید در بحث ترویج مبانی اخلاقی و دینی برنامه‌ریزی و جهت‌گیری انقلابی و اسلامی داشته باشیم.

وی ابراز کرد: براساس منویات مقام معظم رهبری باید جهت‌گیری در کارهای فرهنگی جهت‌گیری انقلابی و اسلامی باشد و به فرهنگ مهاجم کمک نکند.

وی ادامه داد: در عرصه جهادی باید الزامات کار جهادی را بشناسیم و باید به الزامات حضور جهادی پایبند باشیم. 

صفی‌یاری عنوان کرد: باید فرهنگ را با مختصات اسلامی و انقلاب اسلامی قبول داشته باشیم و هدایت جامعه را بر این اساس دنبال کنیم.

 منبع :خبرگزاری مهر
دیدگاه های شما - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان: سنگرهای تبلیغی و دینی را تقویت کنیم


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2829
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707333