محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۷۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش سایت زنجان: و به نقل از صداوسیمای مرکز زنجان، حجت‌الاسلام ابوالقاسم دولابی، گفت: رسالت رسانه دینی، تعلیم و تربیت و تبیین سیاست‌های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تبیین بی‌اعتمادی به‌نظام سلطه از دیگر وظایف صداوسیما است و واقعیت این است که نباید به اروپا و آمریکا اعتماد کرد.

 

دولابی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: تبیین و ترویج ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ضروری است. 

 

در ادامه این جلسه، مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان رسالت و رویکرد دین، اخلاق، امید و آگاهی را مطابق منویات مقام معظم رهبری، در صدر اولویت‌های تولیدات صداوسیمای مرکز زنجان عنوان کرد. 

 

 لطیفی با اشاره به اینکه  طی سال گذشته ۱۷ درصد تولیدات این مرکز با بیش از ۶۰۰ ساعت برنامه در حوزه معارف بوده اسـت، گفت: در نظر داریم امسال با برنامه‌ریزی انجام‌شده میزان تولید این نوع برنامه‌ها را به ۲۵ درصد برسانیم.

 

وی اعتماد مردمی را مهمترین سرمایه شبکه استانی اشراق دانست و افزود: استفاده از این ظرفیت در پررنگ کردن مسائل معنوی و معارفی شبکه اشراق مهم است. 

 منبع :خبرگزاری مهر
دیدگاه های شما - نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری: رسالت رسانه دینی تبیین سیاست‌های کلان نظام است


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2967
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707471