محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۶۵     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش سایت زنجان: حجت‌الاسلام علی خاتمی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری، بر استفاده استان از تجربیات استاندار جدید استان تأکید کرد و افزود: برای توسعه همه‌جانبه استان همه باید پای‌کار بیایند و مدیران در آغاز جلسه شورای اداری برای ارتقای اقتصاد مقاومتی و مقابله با تهدیدات دشمنان گزارش ارائه دهند.

 

وی با بیان اینکه در کنار انتقادات و بیان نقص‌ها اگر راه‌حلی نباشد باعث تضعیف روحیه می‌شود، افزود: اگر در کنار انتقاد راه‌حل و راهکار نباشد خروجی آن انتقام  محسوب می‌شود.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان به ولادت پیامبر اکرم(ص) اشاره کرد و افزود: پیامبر گرامی اسلام آخرین پیامبر خداوند و افضل و سید همه انبیای الهی است.

 

خاتمی با بیان اینکه در رابطه بااخلاق مشکلات زیادی در جامعه داریم، گفت: اگر در جامعه اخلاق پررنگ نیست گله اول شامل کسانی است که در رأس امور قرار دارند و در این میان ضروری است در آستانه ولادت پیامبر گرامی اسلام هر کس از خود برای ارتقای اخلاق شروع کند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان با بیان اینکه آبروداری و حفظ حرمت در جامعه ضروری است، افزود: حرمت‌شکنی به بهانه نگاه جناحی و سیاسی بیشتر می‌شود و نیت خوانی حرمت‌شکنی را رواج می‌دهد.

 

خاتمی به نقش مؤثر انقلاب اسلامی در جهان، منطقه خاورمیانه و آسیای میانه اشاره کرد و گفت: طبق توصیه قرآن کریم انسان در مسیر تربیت به الگو نیاز دارد که کامل‌ترین الگو، پیامبر گرامی اسلام است.

 منبع :خبرگزاری مهر
دیدگاه های شما - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان: آبروداری و حفظ حرمت در جامعه ضروری است


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2898
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707402