محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۵۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۰ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

به گزارش سایت زنجان: و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، فتح‌الله حقیقی در نشست با معاونان استانداری و مدیران ستادی استان، به بیان انتظارات و دیدگاه‌های خود از حوزه مدیریتی پرداخت و گفت: قطعاً از بانوان و جوانان متخصص در پست‌های مدیریتی استان استفاده خواهم کرد. 

 

وی با تأکید بر اینکه مدیران نباید افکار و علایق سیاسی خود را در مسئولیت‌های اجرایی خود دخالت دهند، ادامه داد: مدیرانم باید امین، صادق، وفادار به دولت و نظام جمهوری اسلامی و در حوزه مسئولیتی خودشان مجرب و باسواد باشند.

 

استاندار زنجان در برشماری عقاید و انتظارات اداری خود از مجموعه مدیریتی استان نیز اظهار کرد: تدوین نقشه راه دقیق در هر حوزه، با شاخص‌های دقیق وقابل‌اندازه‌گیری را از مدیران استان انتظار دارم تا بتوان خروجی مناسبی از جلسات و خدمات انجام‌شده را به‌صورت ملموس به مردم ارائه کرد.

 

حقیقی از تشکیل کارگروه رصد نارضایتی اجتماعی ذیل شورای تأمین استان خبر داد و گفت: در این کارگروه مدیرانی کم‌کار و مسئولینی که چابکی لازم را ندارند باید پاسخ‌گو باشند. 

 

وی برداشتن نظم و کیفیت و خروجی مناسب در همه جلسات اداری تأکید کرد و افزود: معاون سیاسی با فرمانداران و سایر معاونان باید با مدیران ستادی و مدیران دستگاه‌های اجرایی جلسات مشترکی برگزار کنند تا موارد مهم استان در راستای توسعه را باقوت به‌پیش ببریم.

 منبع :خبرگزاری مهر
دیدگاه های شما - استاندار زنجان: مدیران پاک‌دست منابع مالی را با اولویت هزینه می‌کنند


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2829
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707333