محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۸۴     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۷/۰۹/۰۱

سایت زنجان:حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری  با اشاره به ماه مبارک ربیع‌الاول افزود: این ماه فصل ویژه نشاط اهل‌بیتی و مؤمنانه است و ربیع بهار بوده و فصل بهاری ما با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق محقق می‌شود.

 

وی اظهار کرد: مردم ولایی استان زنجان در ماه محرم و صفر خالصانه به ساحت مقدس اهل‌بیت و سید الشهداء عرض ارادت کردند و سنگ تمام گذاشتند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: بر اساس تکلیف و آموزه دینی در ایام حزن و اندوه اهل‌بیت باید غمگین بود و در ایام شادی اهل‌بیت هم باید جشن و سرور کرد و در این میان هیئت‌های محوری در استان  زنجان برای  این ماه شورآفرینی خواهند کرد. 

 

صفی یاری افزود: ماه ربیع‌الاول ماه جلوه‌های دینی و رحمت الهی، بهار ماه‌ ها بوده و فلسفه خلقت پیامبر اعظم (ع) است. 

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ابراز کرد:ولادت پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق و هفته وحدت از مناسبت‌های مهم این ماه است که باید گرامی داشته شود. 

 

صفی یاری از مردم استان خواست تا با برگزاری و حضور در مراسمات جشن و سرور از فیوضات معنوی این ماه بهره مند شوند و با این کار ارادت خود را به اهل بیت  (ع) نشان بدهند.

 

وی تصریح کرد: دشمن در تلاش است تا با استفاده از ابزارهای مختلف  بین شیعه و سنی تفرقه ایجاد کند که به لطف الهی هیچ‌گاه موفق نمی‌شود و باید وحدت بین شیعه و سنی تقویت شود. 

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: باید  ولادت این دو بزرگوار باشکوه‌تر گرامی داشته شود. 

 منبع :خبرگزاری مهر
دیدگاه های شما
نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر


CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۵۷
طلوع خورشید ۰۶:۲۲
اذان ظهر۱۲:۰۳
غروب خورشید ۱۷:۴۳
اذان مغرب ۱۸:۰۲
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۰
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :10374
بازديد ديروز :24388
بازديد کل :6730997