محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۴۷۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۲ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

اصغر جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر به آمار مسمومیت با مونواکسید کربن طی هشت ماه امسال در استان زنجان اشاره کرد و افزود: طی این بازه زمانی  تا به امروز ۶۲ نفر دچار مسمومیت شده‌ و دو نفر نیز فوت‌ شدند. 

 

وی اظهار کرد: از این تعداد مصدوم ناشی از مسمومیت با گاز ۱۶ نفر آقا، ۲۳خانم و ۲۳ کودک بودند و بیشتر این مصدومین با بخاری و آبگرمکن دچار مسمومیت شدند. 

 

جعفری تأکید کرد: اقدامات اولیه اورژانسی حفظ خونسردی و خارج کردن افراد از داخل محیط به بیرون و باز کردن در و پنجره‌ها جهت جلوگیری از مسمومیت کسی است که برای نجات رفته، باز کردن یقه پیراهن و کمربند و لباس‌های تنگ، گرم کردن شخص با پتو از مهم‌ترین اقدامات برای نجات مصدومین براثرگازگرفتگی است.

 

وی تصریح کرد: خانم‌های باردار، نوزادان ، کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی درخطر بیشتری هستند و ممکن هست در یک محیط آلوده فقط این اشخاص از بین نفرات دچار مسمومیت شوند.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی زنجان یادآور شد: اورژانس استان به لحاظ رسیدن به‌موقع بر بالین بیمار از میانگین کشوری، در  موقعیت مطلوب‌تری قرار دارد.

  
دیدگاه های شما - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی زنجان: ۶۲ نفر در زنجان دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شده اند


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۰۸
طلوع خورشید ۰۵:۵۷
اذان ظهر۱۳:۱۷
غروب خورشید ۲۰:۳۷
اذان مغرب ۲۰:۵۹
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۳
بازدیدها
بازديد امروز :10488
بازديد ديروز :11339
بازديد کل :13617242