محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۳۲۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

 

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، فاطمه کرباسی ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، بابیان اینکه باید کسب‌وکار فضای مجازی به افراد معرفی شود، گفت: دستگاه‌ها هر یک باید نقش خود را ایفا کنند.

وی بابیان اینکه در فضای مجازی و بخش فرهنگی دغدغه داریم، اظهار کرد: مشکلاتی هم در این حوزه وجود دارد که باید با مدیریت درست این مشکلات را رفع کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به تفاوت تعریف نفوذ فرهنگی از طریق فضای مجازی اشاره کرد و گفت: برای دستیابی به این ضریب تعریف واحدی در نظر گرفته‌شده است.

کرباسی تأکید کرد: سال گذشته از ۷۳ نشریه و مجله چاپی استان زنجان ۲۳ مورد آن توسط نوجوانان و جوانان منتشر شده است. 

وی افزود: از ۲۳۵ مورد کتاب چاپ‌شده در سال گذشته ۴۲ مورد در مورد جوانان بوده و این نشان می دهد جوانان ما در بحث فرهنگی ظرفیت خوبی دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تأکید کرد: از تعداد ۷۸ نمایش ۵۱ نمایش اجراشده توسط جوانان کارگردانی تهیه‌شده است.

کرباسی گفت: از ۸۱  مجوز موسیقی تعداد ۵۲ مورد ویژه جوانان است و خوشبختانه استان زنجان جوانان نخبه فرهنگی دارد و باید از این ظرفیت برای اعتلای استان استفاده شود.

وی تصریح کرد: گفتن آسیب‌ها مشکلات را حل نمی‌کند و باید راهکاری برای جلوگیری از آسیب‌ها در دستور کار قرار گیرد.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - معرفی کسب‌ و کار در فضای مجازی زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۰۸
طلوع خورشید ۰۵:۵۷
اذان ظهر۱۳:۱۷
غروب خورشید ۲۰:۳۷
اذان مغرب ۲۰:۵۹
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۳
بازدیدها
بازديد امروز :10143
بازديد ديروز :11339
بازديد کل :13616897