محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۶۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۷/۱۱/۱۳

 

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، فاطمه کرباسی ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، بابیان اینکه باید کسب‌وکار فضای مجازی به افراد معرفی شود، گفت: دستگاه‌ها هر یک باید نقش خود را ایفا کنند.

وی بابیان اینکه در فضای مجازی و بخش فرهنگی دغدغه داریم، اظهار کرد: مشکلاتی هم در این حوزه وجود دارد که باید با مدیریت درست این مشکلات را رفع کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به تفاوت تعریف نفوذ فرهنگی از طریق فضای مجازی اشاره کرد و گفت: برای دستیابی به این ضریب تعریف واحدی در نظر گرفته‌شده است.

کرباسی تأکید کرد: سال گذشته از ۷۳ نشریه و مجله چاپی استان زنجان ۲۳ مورد آن توسط نوجوانان و جوانان منتشر شده است. 

وی افزود: از ۲۳۵ مورد کتاب چاپ‌شده در سال گذشته ۴۲ مورد در مورد جوانان بوده و این نشان می دهد جوانان ما در بحث فرهنگی ظرفیت خوبی دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تأکید کرد: از تعداد ۷۸ نمایش ۵۱ نمایش اجراشده توسط جوانان کارگردانی تهیه‌شده است.

کرباسی گفت: از ۸۱  مجوز موسیقی تعداد ۵۲ مورد ویژه جوانان است و خوشبختانه استان زنجان جوانان نخبه فرهنگی دارد و باید از این ظرفیت برای اعتلای استان استفاده شود.

وی تصریح کرد: گفتن آسیب‌ها مشکلات را حل نمی‌کند و باید راهکاری برای جلوگیری از آسیب‌ها در دستور کار قرار گیرد.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما
نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر


CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۵۷
طلوع خورشید ۰۶:۲۲
اذان ظهر۱۲:۰۳
غروب خورشید ۱۷:۴۳
اذان مغرب ۱۸:۰۲
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۰
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :9919
بازديد ديروز :24388
بازديد کل :6730542