محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۳۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

 

اخبار زنجان : به گزارش سایت خبری زنجان ، نعمت محمدی ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، گفت: آموزش‌وپرورش به‌عنوان نهاد تعلیم و تربیت د رزمینه آموزش به استفاده از فضای مجازی ورود پیدا کرده است.

وی بر لزوم آشنایی دانش آموزان با سواد رسانه‌ای تأکید کرد و گفت: معلمان نیز باید با شیوه آموزش مهارت‌های سواد رسانه‌ای  آشنا شوند.

سرپرست آموزش‌وپرورش استان زنجان به ورود سواد رسانه‌ای در کتب درسی دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: سواد رسانه و تفکر و سبک زندگی بخش‌هایی از این آموزش است.

محمدی بابیان اینکه  نمی‌توان جلوی فضای مجازی را گرفت، ابراز کرد: می‌توان از طریق آموزش آسیب‌های این حوزه را کاهش داد.

در ادامه این جلسه، رئیس پلیس فتا استان زنجان با بیان اینکه امروزه باید فضای مجازی مورد توجه قرار گیرد، گفت: باید سواد رسانه‌ای در بین اقشار مختلف جامعه افزایش پیدا کند.

سرهنگ محمدعلی آدینه لو تأکید کرد: ریسک‌پذیری نوجوانان و جوانان بالا است و این جامعه هدف باید در مورد استفاده از فضای مجازی توجیه و آگاه شود.

وی افزود: دسترسی به رایانه‌های مخابراتی در دستور کار پلیس فتا بوده . در این حوزه نظارت‌های لازم صورت می‌گیرد و تاکنون پرونده‌هایی در این زمینه تشکیل‌ شده است.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - ضرورت آشنایی دانش آموزان باسواد رسانه‌ای


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2898
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707402