محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۸۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، علی مظهری در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث خیابان ضلع غربی به شرقی پادگان زنجان، افزود: اجرای به‌موقع طرح‌ها از تأکیدات شهرداری است و موانع احداث خیابان ضلع غربی به شرقی پادگان زنجان رفع شد.

وی با بیان اینکه ارتش در خدمت مردم است، اظهار کرد: همه تلاش ما در استان بر این بود تا موانع کاربر برطرف شود و شهروندان بتوانند از مسیر طراحی‌شده بهره‌مند شوند و در این زمینه تلاش زیادی شده است. 

فرمانده تیپ مستقل ۲۱۶ زرهی زنجان با بیان اینکه مکاتبات زیادی با ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص احداث خیابان ضلع غربی به شرقی پادگان زنجان انجام شد، ابراز کرد: موافقت‌های لازم در این رابطه اخذ شد. 

مظهری بر ضرورت توجه به تعهدات سایر بخش‌ها به ارتش اشاره کرد و گفت: باید در روند امور تسریع ایجاد شود و برخی تعهدات که هنوز اجرایی نشده از سوی دستگاه های مرتبط، اجرا شود.

در ادامه، نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: بازگشایی محور پادگان، باعث کاهش حجم ترافیک اتوبان ۲۲ بهمن می شود. 

سجاد خدایی با بیان اینکه تأکید ما در شورای شهر و شهرداری این است که پروژه‌ها در زمان‌بندی اعلام‌شده شروع و تمام شوند، افزود: با طولانی شدن روند اجرای پروژه‌های عمرانی، هزینه‌ها افزایش می‌یابد که این موضوع به‌هیچ‌عنوان قابل‌قبول نیست. 

نایب‌رئیس شورای شهر زنجان  با اشاره به آغاز به‌کار طرح سبزه‌میدان در دهه فجر، افزود: اجرای این طرح مطالبه بیش از ۴۰ ساله شهروندان زنجانی  است.
دیدگاه های شما - آغاز عملیات اجرایی احداث خیابان در پادگان زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :345
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13704849