محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۱۹ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، کامران جعفری ظهر امروز در بازدید از نمایشگاه شکوه چهل سالگی اظهار کرد: جهـاد دانشگاهی با پشتوانه 38 سال تجربه علمی و عملی و با برخورداری از ظرفیت‌های متنوع و به روز، فعالیت‌های موثری در راستای پیشبرد اهداف آموزشی داشته است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان با بیان اینکه در حوزه آموزش جهاد دانشگاهی فعالیت‌های متعددی انجام داده است، تصریح کرد: ایجاد فضای آموزشی یکنواخت برای اقشار مختلف در هر نقطه جغرافیایی، بهینه‌سازی شیوه‌های ارائه‌ مطالب درسی به منظور یادگیری عمیق‌تر و جدی‌تر و کاهش هزینه‌ها و صرفه جویی مالی در برگزاری دوره‌های آموزشی از دیگر فعالیت‌های جهاد دانشگاهی است.

وی در ادامه به مراکز فعال جهاد دانشگاهی در استان اشاره کرد و گفت: این مرکز در سال 1381 و با پذیرش 40 دانشجو در یک کد رشته در مقطع کاردانی ناپیوسته ترمی رشته نرم‌افزار کامپیوتر و در فضایی حدود 200 متر مربع آغاز به کار کرده است.

جعفری با بیان اینکه روند پذیرش دانشجو در این مرکز بر مبنای رویکرد دانشگاه جامع در قالب نظام آموزشی مهارت و فناوری صورت می‌گیرد، گفت: در همین راستا جذب دانشجو در سه گروه صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر در مقاطع مهارت محور کاردانی و کارشناسی انجام شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان با بیان اینکه امروز جهاد دانشگاهی استان زنجان به عنوان بزرگترین مرکز سطح استان از بعد فضای فیزیکی، امکانات سخت افزاری و تعداد دانشجو فعالیت دارد، گفت: در ارزیابی‌های مرکز جهاد دانشگاهی استان زنجان یکی از مراکز برتر بوده است.

وی در ادامه گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی ارائه کرد و گفت: طبق سیاست‌های ابلاغی از سوی معاونت پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی و با احصای نیازهای واقعی استان این مرکز در راستای توسعه همه جانبه استان گام برداشته است.

جعفری با اشاره به فعالیت مرکز خدمات تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت از سال 1388 تاکنون گفت: این مرکز به عنوان یک مرکز تخصصی خدماتی، مهندسی و پژوهشی با انجام طرح‌هایی در زمینه‌های مخابرات و الکترونیک و فناوری اطلاعات فعالیت‌های خود را انجام و در این راستا ثبت چند اختراع را نیز داشته است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان در ادامه گزارشی از  فعالیت‌های سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی ارائه کرد و افزود: سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگانجهاد دانشگاهی زنجان از آبان‌ماه 1388 آغاز کرده است.

وی افزود: انجام فعالیت‌هایی همچون آموزش‌های عمومی و تخصصی و مهارت آموزی، مشاوره‌های شغلی در موضوعات مرتبط با اشتغال و کارآفرینی و .. از فعالیت‌های این حوزه است.

جعفری همچنین به انجام تحقیقات کاربردی مرتبط با اشتغال و کارآفرینی نیز اشاره کرد و گفت: از جمله فعالیت‌های این بخش اجرای موفق طرح‌های مطالعاتی نظیر تدوین «سند توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان زنجان» است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان همچنین با اشاره به توسعه ساختارهای صورت گرفته سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان شعبه زنجان گفت: مرکز رشد واحدهای فناور صنایع فرهنگی و خلاق، برنامه شتاب دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان، مرکز نوآوری و شکوفایی، برگزاری دوره های مهارت‌آموزی عمومی و تخصص، برگزاری سمینارهای مرتبط با توسعه فرهنگ اشتغال و کارآفرینی نیز از دیگر اقداماتی است که توسط جهاد دانشگاهی انجام شده است.

منبع:فارس زنجان
دیدگاه های شما - قالب نظام آموزشی مهارت و فناوری رویکرد دانشگاه جامع


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :414
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13704918