محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۵۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها
۱۳۹۷/۱۱/۱۷

شهردار زنجان از افتتاح بهشت زهرا و آرامستان شهرداری زنجان داد.

 

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، مسیح‌الله معصومی در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان با یادآوری وقایع ایام سال قبل اظهار کرد: از همان مقطع با پیگیری مشاور به دنبال این بودیم که مناطق شهری زنجان به چهار منطقه افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه پس از پیگیری متوجه شدیم که زنجان فقط دو منطقه دارد و در نهایت با سه منطقه و یک ناحیه ویژه موافقت شد، گفت: البته ما به این امر بسنده نکردیم و گفتیم باید زنجان چهار منطقه شود که این امر محقق شد.

وی به مزایای چهار منطقه‌ای شدن شهر زنجان در افزایش رتبه شهرداری‌ها و کمک‌های دولتی در نتیجه چهار منطقه شدن شهر زنجان اشاره کرد و گفت: این امر موجب عدالت محوری شده و حدود چهار منطقه ۱۰۰ هزار نفری خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه به لحاظ صدور پروانه نیز متعادل رفتار کرده و در زمینه ساخت سکونت‌گاه‌های غیررسمی و مرزهای شاخص داشتن نیز تلاش خواهد شد، گفت: در زمینه بودجه‌ای نیز تلاش خواهیم کرد که عدالت رعایت شود.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه به پروژه سبزه‌میدان همواره نگاه دلسوزانه بوده ولی گاها مسیرها غلط طی شده است، تصریح کرد: روزی که ما آمدیم فقط برای انجام فاز نخست ۲۸۰ میلیارد تومان در نطر گرفته شده بود که ممکن بود در یک گرداب بیفتیم، اما اقدامی که امروز در سبک‌سازی طرح انجام شده است یک اقدام مناسب بوده است.

وی همچنین از افتتاح بهشت زهرا و آرامستان شهرداری زنجان خبر داد و گفت: فردا بازارچه شهید رجایی، ساختمان سیما و منظر شهری و گلخانه مرکزی شهر افتتاح خواهد شد.

منببع:فارس زنجان
دیدگاه های شما - افتتاح قبرستان جدید زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2852
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707356