محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۲۹     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۸ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

 

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان و به نقل از استانداری زنجان فتح الله حقیقی در جمع مردم روستای قروه از توابع شهرستان ابهر، قروه را یکی از روستاهای تاریخی استان با قابلیت برخورداری از محوریت توسعه گردشگری تاریخی توصیف کرد و افزود: این روستا علاوه بر مردم با صفا، عزیز و ارزشمندی که دارد از ظرفیت های تاریخی و گردشگری بالایی نیز برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی توجه به حوزه گردشگری و رونق این صنعت را موجب اشتغالزایی و بهبود کسب و کار دانست و افزود: برای جذب گردشگران و افزایش سود حاصل از صنعت گردشگری در استان زنجان باید برنامه ریزی و اهتمام جدی داشت.

حقیقی در ادامه با اشاره به حضور پرشور بانوان روستای قروه در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در این روستا، اظهار کرد: باید با شناسایی شایستگی ها و استعدادهای بانوان از توانمندی های زنان در حوزه های مدیریتی استفاده نمود.

استاندار زنجان امنیت و استقلال کشور را مرهون خون ۲۳۰ هزار شهید و هزاران رزمنده و آزاده دانست و تاکید کرد: مدیران باید حافظ خون و مرام شهدا باشند، صادقانه و بدون شعار بین مردم حضور داشته باشند و خدمتگزار مردم باشند.

تعیین تکلیف وضعیت سه حلقه چاه عمیق در روستای قروه، ممانعت از ساخت باغ‌شهرها توسط افرادی غیر از کشاورزان در اراضی و باغات استان، بهبود وضعیت مسجد و بقاع مذهبی و تاریخی شهرستان ابهر و ساماندهی اماکن و جاذبه های گردشگری شهرستان های استان از دیگر موضوعات مورد تاکید استاندار زنجان در این دیدار بود.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - گردشگری از محورهای مهم توسعه استان زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2346
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13706850