محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۷۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

 

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، فریدون احمدی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران طی ۴۰ سال همواره در عرصه‌های مختلف وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان داده است، افزود:   پشتیبانی مردم از نظام مقدس جمهوری سلامی ایران و تبعیت از فرآمین ولایت‌ فقیه همواره باعث شده، توطئه‌های دشمنان بر علیه ایران اسلامی با شکست مواجه شود.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران همواره پشتیبان نظام هستند و هرگز از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاه نمی‌آیند، ادامه داد: مردم ولایتمدار و باشعور و فهم استان زنجان همانند ۴۰ سال گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز حضور چشمگیر خواهند داشت.

احمدی افزود: چشم جهانیان به ایران و راهپیمایی عظیم و باشکوه ۲۲ بهمن است و حضور گسترده مردم در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب کوبنده به یاوه گویی های دشمنان است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت وحدت و انسجام کشور، گفت: صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن باید صحنه وحدت، انسجام و اتحاد ملی  باشد و همه برای تقویت این انسجام و وحدت در کشور تلاش کنند.

احمدی با یادآوری ۴۰ سال توطئه و دشمنی دنیای استکبار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اقتدار و عزت امروز ایران را در تضاد با سیاست‌های استعماری دشمنان عنوان کرد و افزود: چهل سالگی و اقتدار ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف به هیچ وجه برای دنیای استکبار قابل تحمل نبوده و نیست و به همین جهت همواره تلاش خود را برای ضربه زدن به روند توسعه این نظام معطوف کرده است.

وی با بیان اینکه به کوری دشمنان انقلاب اسلامی ایران سرزنده و بالنده به مسیر پرافتخار خود ادامه می دهد، افزود: برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای نسل‌های آینده باید برنامه ریزی و هدفمند انجام شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم پشتیبان اصلی نظام هستند، گفت:  حضور مردم در صحنه حمایت از نظام عامل اصلی تقویت و اقتدار نظام است و با حضور مردم به سوی تحقق کامل آرمان‌های اصلی نظام حرکت می‌کنیم.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده اقتدار و عظمت ملت ایران


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2852
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707356