موضوعات داغ     سایت جامع استان زنجان   |  سایت خبری زنجان   |   افراد آنلاین : ۲۷۵     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها
استان زنجانمپ زنجانساختمان پزشکان زنجانبانک اطلاعات پزشکان استان زنجاندیوار زنجانآشنایی کامل با اقلیم آب و هوای استان زنجانکانال تلگرام استان زنجانپورتال استان زنجانطراحی سایت در زنجانمشاهده ترافیک زنجانسایت پزشکان زنجاندرباره سایت استان زنجانهوای زنجانتبلیغات در سایت زنجانمرکز خرید و فروش خودرو زنجاناطلاعات عمومی استان زنجانبانک کوثر زنجانتبلیغات در زنجانترافیک آنلاین استان زنجانمساحت استان زنجانمساحت شهر زنجاننام دیگر شهر زنجانشهرهای زنجاناخبار استان زنجانبانک انصار زنجاناذان صبح به افق زنجانجاهای دیدنی زنجاناستان زنجان.pdfبیمه پاسارگاد نمایندگی زنجانفروشگاه اینترنتی زنجانسایت خبری زنجانبازار خودرو زنجانخرید بلیط زنجانآژانس مسافرتی زنجانکاملترین مقاله گنبد سلطانیه زنجانآموزش پرورش زنجاننقشه کامل استان زنجاندیوارزنجانشهرک خودرو زنجانكاروانسرا سنگي زنجانسوغات استان زنجانپرواز زنجان به مشهدسوالات مذهبی : احکام صیغه - پاسخ به سوالات شرعیبازار آنلاین زنجانکد پستی استان زنجان و شهرهای زنجانهلال احمر زنجانمجوز پورتال استان زنجانشهربازی زنجانجمعیت استان زنجانجمعیت شهر زنجانزبان مردم زنجانبانک استان زنجانبانک مهر اقتصاد زنجانتفرجگاه های زنجانتبلیغات اینترنتی در استان زنجانفروشگاه اینترنتی کتاب زنجاننرخ کرایه تاکسی ها در زنجانفروشگاه صنایع دستی زنجاننقشه آنلاین ترافیک+زنجانسینما بهمن زنجانغاری در استان زنجانچشمه هاي آب گرم طبيعي استان زنجانسد تهم زنجانمجموعه زیبای گردشگری و تفريحي گاوازنگ زنجانمس زنجانچاقو زنجانفروش گوشت با کد پستی در زنجان

 

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، زنجانی‌ها در نقاط مختلف استان زنجان با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر شور و شعور انقلابی خود را نشان دادند و با حضور باشکوه خود در جشن اقتدار و عزت ایران، حماسه دیگر در آستانه دهه پنجم انقلاب رقم زدند.

زنجانی‌ها امروز باشکوه‌تر از سال های گذشته به صحنه آمدند، صحنه حضور و اعلام استقامت در مسیر ولایتمدار و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،  امروز راهپیمایان زنجانی با حضور  بی‌نظیر خود کاخ آرزوهای پوشالی دشمنان را فروریختند و حمایت قاطع خود از ولایت‌فقیه و نظام را به اثبات رساندند.

امروز ۲۲ بهمن، نقطه ای از تاریخ که روایتگر یک اقتدار و عظمت اساطیری برای ملتی مقتدر و تاریخ‌ساز است. ملتی که تاریخ به احترامش سر تعظیم فرود می آورد.

امروز همه آمده‌اند، امروز در طلیعه دهه پنجم  انقلاب زن، مرد، کودک و جوان زنجانی همه آمده‌اند تا یک‌صدا اقتدار ایران اسلامی را در گستره‌ای به وسعت تاریخ فریاد بزنند، فریادی برآمده از اعتقاد راسخ به راهی که ۴۰ سال پیموده‌اند، راهی پرخطر و پرخون اما غرورآفرین و عزتمند است.

مردمانی از جنس و نور و پاکی، لبیک گویان به ندای ولایت فقیه ۴۰ سال است، در یوم الله ۲۲ بهمنشان، عهدی محکم و همیشگی را تکرار می‌کنند،  این ملت در زیر آتش بمباران رژیم بعثی عراق، در کشاکش ترورهای ضدانقلاب، در سرمای زیر ۳۰ درجه، در هوای برفی و بارانی و در کوران مشکلات هرگز عهدشان برای حضور در میعادگاه ۲۲ بهمن را فراموشش نکرده‌اند و به خاطر عهدی که با بهمن سازان ۵۷ بسته‌اند آمده‌اند تا بگویند امانت‌داران وفادار هستند.

راهپیمایان زنجانی امروز در یوم الله ۲۲ بهمن از ساعت ۹ صبح از چهارراه امیرکبیر تجمع کرده بودند تا باردیگر حماسه‌ای از حضور را رقم بزنند، حماسه‌ای که در طول ۴۰ سال همیشه تکرارش کردند و امسال با درک صحیح از شرایط تاریخی که در آن قرار دارند، صحنه  های بی بدیل از پشتیبانی یک ملت را رقم زدند.

اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، زن و مرد به صحنه آمدند

امروز اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، زن و مرد به صحنه آمدند، از دانشجویان، دانشگاهیان، بسیجیان و هنرمندان تا کسبه و بازاریان از ورزشکاران و قهرمانان جهانی تا نخبگان علمی، همه آمدند تا بگویند، که فارغ از همه مشکلات و چالش‌ها، برای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قاطعانه در صحنه هستند.

یک شهروند زنجانی که به همراه خانواده اش در چهارراه امیر کبیر منتظر آغاز راهپیمایی است در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن می گوید: یک ایرانی ۳۵ ساله ام  و برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن هر ساله سعی کردم حاضر باشم و امسال با توجه به شرایط خاصی که کشور در عرصه جهانی با آن مواجه است و فشارهای دشمنان همراه با خانواده سه نفره ام در راهپیمایی شرکت کردم.

امیر رضائیان با بیان اینکه ملت ایران همیشه در راستای پشیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صحنه بوده اند، می افزاید: ملت ایران هرگز از آرمان های و ارزش های که به خاطر آن انقلاب کردند و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به ثمر نشانند، کوتاه نخواهند آمد.

وی متذکر شد:   مشکلات و چالش‌های که در کشور وجود دار د هرگز خللی در اراده ملت ایران در دفاع و پشتیبانی از انقلاب اسلامی نخواهد داشت و ملت ایران استوارتر از گذشته از نظام و آرمان‌های آن حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

دانشجوی رشته آمار دانشگاه زنجان  نیز می‌گوید: حضور امروز مردم زنجان و سایر شهرهای ایران، نشان از اقتدار و عزت نظامی دارد که دنیای استکبار طی ۴۰ سال باوجود همه توطئه‌هایش نتوانست خللی در مسیر  پیشرفتش داشته باشد.

جوادی با بیان اینکه  ملت ایران همواره به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وفادار بودند، می‌افزاید: ایران اسلامی امروز به‌عنوان نقطه اتکا و عزت برای مسلمانان و آزادیخواهان جهان است  و ایران اسلامی امروز مرهون ایثار و از جان گذشتگی شهدا و ایثارگران است.

ملت ایران در طول ۴۰ سال ثابت کردند به عهدی که با شهدا و امام شهدا بسته‌اند وفادار بودند

وی متذکر شد: ملت ایران در طول ۴۰ سال ثابت کردند به عهدی که با شهدا و امام شهدا بسته‌اند وفادار بودند و گوش به فرمان مقام معظم رهبری در راستای اقتدار و عزت ایران اسلامی همیشه در صحنه هستند تا حماسه‌های بزرگ را خلق کنند.

یک  خانم زنجانی نیز که در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده است در خصوص دلیل حضورش در این راهپیمایی می گوید:  زنجانی ها همواره طی ۴۰ سال گذشته در عرصه های مختلف در صحنه حضور داشته و حماسه های بزرگ از اقتدار و عزت را خلق کردند.

نوری با بیان اینکه ملت ایران هرگز ذره ای از عزم ارسخ خود در دفاع از آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاه نخواهند آمد، می افزاید: ملت ایران برای خنثی کردن توطئه های استکبار علیه نظام همواره همانند ۴۰ سال گذشته در صحنه حضور دارند.

یک پیرمرد زنجانی نیز می گوید همه راهپیمایی های طول چهل سال را بدون استثنا حاضر بوده می گوید: هر چند مردم به مشکلات موجود اعتراض دارند ولی این دلیل نمی شود در صحنه دفاع از نظام حاضر نباشند.

 

یک دانشجویی یمنی که در ایران درس می خواند با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم زنجان  با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گوید: انقلاب اسلامی ایران الگویی برای همه جهانیان و آزادی خواهان است و ملت های مسلمان جهان با الگوی گیری از نظام ایران به مقابله با دولت های استکباری برخواستند.

حمزه متذکر شد: انقلاب اسلامی ایران افتخار مسلمانان و آزادی خواهان جهان است و حضور در صحنه های حمایت از نظام الگو برای مسلمانان جهان است

امروز در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همه آمدند، استوار و ثابت‌قدم همانند بهمن ۵۷، در یک مسیر و یک‌صدا اقتدار و عزت ایران اسلامی را فریاد بزنند.امروز همه آمدند، استوار و ثابت‌قدم همانند بهمن ۵۷، در یک مسیر و یکصدا برای اقتدار و عزت ایران اسلامی و برای تحقق ایرانی توانمند و متحد در مقابل توطئه‌های دشمنان، حضور یافتند.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - زنجانی ها مردمانی از جنس شعور و شور حسینی


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب
چاروق دوزی زنجانگلیم بافی زنجانتراش سنگ های نیمه قیمتی و قیمتی در زنجانسوگواره ملی میعادگاه دانشجویان عاشورایی در زنجانتصادف در زنجان با سه کشتهآیت الله حاج سید موسی شبیری زنجانیآیت‌ الله العظمی سید عزالدین حسینی زنجانیپروفسور یوسف ثبوتی زنجانیاولين شهردار زنجانعتیق زنجانی معروف به حاج ملا آقا جان زنجانیرضا روزبه زنجانییخبندان در زنجانموزه مردم ­شناسي رختشويخانه زنجانموزه تاريخ طبيعی زنجانموزه گنبد سلطانيه زنجانموزه مردان نمكي زنجانموزه باستان شناسی گنبد سلطانيه استان زنجانموزه شهدا زنجانسوغات استان زنجانآزاد راه زنجان قزوین و یک بام و دو هوای آنشهریه دندانپزشکی پردیس دانشگاه علوم پزشکی زنجانطرح ایران‌ مهارت در زنجانمليله زنجانچاروق زنجانمس زنجانفروش گوشت با کد پستی در زنجانچاقو زنجانچاقو و مس رکورداران استان زنجان قلعه بهستان ماهنشان استان زنجانكاروانسرا سنگي زنجانمجموعه زیبای گردشگری و تفريحي گاوازنگ زنجاندشت سهرین زنجانسد تهم زنجانزنجانی ها مردمانی از جنس شعور و شور حسینیچشمه هاي آب گرم طبيعي استان زنجانشهربازی زنجانغاری در استان زنجانراهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده اقتدار و عظمت ملت ایراندبيرستان شريعتي زنجانشایعه داعش در زنجان؟[آرشیو مطالب]

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۳۷
طلوع خورشید ۰۷:۰۲
اذان ظهر۱۲:۳۰
غروب خورشید ۱۷:۵۹
اذان مغرب ۱۸:۱۸
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۸
بازدیدها
بازديد امروز :12328
بازديد ديروز :19918
بازديد کل :11465063