محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۱۹۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۲ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها
۱۳۹۷/۱۱/۲۴

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، سید محمود موسوی با اشاره به تمهیدات دولت در راستای تامین کالای اساسی و مورد نیاز مردم اظهار کرد: اخیرا قرار شده است که عرضه گوشت با ارائه کد پستی انجام شود.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان افزود: دولت به‌دنبال آن است تا شیوه سنتی موجود به‌تدریج به‌ سمت توزیع اینترنتی برود که در این روش برای ارائه این محصولات کد پستی منزل دریافت و برای هر خانواده بر این اساس سهمیه ماهانه‌ای در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه ارائه کد پستی به منظور جلوگیری از برخی سوء استفاده‌ها در زمینه خرید بیشتر توسط افراد صورت می‌گیرد، گفت: اخیرا مشاهده شده در صف‌های خرید گوشت به‌نرخ مصوب، افراد زیادی هستند که به این گوشت نیازی ندارند، ولی خرید چند باره انجام می‌دهند از همین رو سامانه مربوط راه‌اندازی شده است.

موسوی افزود: سامانه مذکور هوشمند بوده و اگر شخصی بیش از یک بار خرید کند از ورود جلوگیری می‌شود.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به اینکه اگر فرد برای نخستین بار به فروشگاه مراجعه کند، طبق کد پستی ارائه شده مسؤول فروشگاه ملزم به ارائه گوشت است، تصریح کرد: اما اگر شخص برای دفعات بیشتر از  یکبار به فروشگاه مراجعه کند، باید صبر کند تا آن دوره‌ای که برای عرضه در نظر گرفته شده طی شود.

وی با بیان اینکه فعلا سامانه یکپارچه کد پستی برای گوشت به لحاظ حاد بودن آن در نظر گرفته شده است، گفت: هماهنگی لازم درباره عرضه این گوشت در نظر گرفته شده است.

موسوی با اشاره به اینکه طبق هماهنگی به عمل آمده به نظر می‌رسد از هفته آینده ارائه گوشت با داشتن کد پستی انجام خواهد شد، اضافه کرد: قیمت گوشت نیز طبق مصوبه دولتی ارائه خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با بیان اینکه هدف از توزیع گوشت به این صورت بهره‌مندی افراد بیشتری از امکان فراهم شده است، افزود: در استان زنجان نیز بیشتر ران و سردست توزیع شده است.

در طرح جدیدی که برای توزیع گوشت اتخاذ شده است، دیگر یک خانواده پنج‌نفره نمی‌تواند با پنج کد ملی پنج سهمیه گوشت قرمز به‌نرخ دولتی را خریداری کند و تنها بر هر خانواده یک سهمیه و بر اساس کد پستی اختصاص می‌یابد.

بر اساس این گزارش در حال حاضر تنها گوشت قرمز گرم و منجمد دولتی در این سامانه‌های اینترنتی عرضه می‌شود و قیمت بسته‌های گوشتی قابل ارائه بر اساس قطعه خریداری شده متفاوت است.

منبع:فارس
دیدگاه های شما - فروش گوشت با کد پستی در زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۲۷
طلوع خورشید ۰۶:۱۱
اذان ظهر۱۳:۲۳
غروب خورشید ۲۰:۳۴
اذان مغرب ۲۰:۵۴
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۰
بازدیدها
بازديد امروز :4018
بازديد ديروز :7503
بازديد کل :24635260