محبوب ترین ها    | استان زنجان | تبلیغات در سایت زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۷۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۱۸ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، با اشاره به مسائل مطرح شده در مورد شهریه دانشجویان دندان‌پزشکی پردیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان اظهار کرد: مطالب مطرح شده توسط دانشجویان غیرقانونی است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه پرداخت شهریه 3 میلیون تومانی توسط این دانشجویان مصوبه وزارتخانه را دارد، تصریح کرد: این مبلغ بر اساس قیمت تمام شده مواد مورد نیاز برای کار دانشجویی تعیین شده است.

وی با تاکید بر بررسی مجدد شهریه تعیین شده برای دانشجویان پردیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان فزود: این دانشجویان باید هزینه تحصیل خود را پرداخت کنند.

قائمی با بیان اینکه مبلغ 3 میلیون تومان شهریه تعیین شده برای دانشجویان دندان‌پزشکی مصوبه هیأت امنا و همچنین هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان را هم دارد، خاطرنشان کرد: با این وجود قول بررسی مجدد به دانشجویان داده شده است تا در صورت امکان در مبلغ مورد نظر تجدید نظر شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با تاکید بر قانونی بودن مبلغ تعیین شده برای پرداخت توسط دانشجویان گفت: دانشگاه توان تامین مواد مورد نیاز برای کار عملی دانشجویان را ندارد و خود دانشجویان باید به تعهد خود عمل کنند.

وی با اشاره به ثبت‌نام این دانشجویان با منفی 3 میلیون تومان در دانشگاه گفت: اما دانشجویان متوجه باشند که برخورداری از امکانات بسته به تامین مواد اولیه برای کار دارد.

منبع:فارس زنجان
دیدگاه های شما - شهریه دندانپزشکی پردیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۲۱
طلوع خورشید ۰۶:۰۴
اذان ظهر۱۳:۱۳
غروب خورشید ۲۰:۲۳
اذان مغرب ۲۰:۴۴
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۲
بازدیدها
بازديد امروز :2576
بازديد ديروز :20125
بازديد کل :13291608