محبوب ترین ها    | استان زنجان | تبلیغات در سایت زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۳۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۱۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها
۱۳۹۷/۱۲/۲۳

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ،  فریدون احمدی ضمن گرامیداشت روز شهدا اظهار داشت: خوشبختانه مجلس به مصوبه خط راه‌آهن زنجان به همدان رای مثبت داد و مسئول مستقیم این پروژه آقای حاج بابایی است که امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی این پروژه را هرچه زودتر به پایان برساند.

وی با بیان اینکه این پروژه به ظرفیت‌های سیستم حمل و نقل کشور کمک می‌کند، گفت: در آینده سیستم ریلی به خاطر امنیت بالا جایگزین سیستم جاده‌ای می‌شود و هرچه این خط‌‌های راه‌آهن افزایش یابد به صلاح کشور است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در ادامه به دو خطه شدن خط راه‌آهن زنجان به قزوین اشاره کرد و گفت: تمام تمرکز نمایندگان استان برای به اتمام رساندن این پروژه است و مطمئن باشید با تکمیل این پروژه توسعه جدی برای استان ایجاد می‌شود.

وی در ادامه گریزی به بلاتکلیف ماندن آموزش و پرورش استان زد و گفت: متاسفانه دولت سبب به تاخیر افتادن این انتخاب شده است و نمایندگان مجلس استان در این امر دخالت نمی‌کنند و منتظر تصمیم نهایی دولت در این خصوص هستیم که باید هرچه سریعتر تکلیف مدیرکل آموزش و پرورش استان مشخص شود.

احمدی افزود: نظر نمایندگان به این شرح است که ترجیحا مدیرکل انتخابی از سوی وزارت‌خانه بومی و همینطور فرهنگی باشد تا از نزدیک با مشکلات فرهنگیان آشنا باشد و برای برطرف کردن آن‌ها تلاش کند.

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس وی در پایان به وضعیت صنایع کشور اشاره کرد و گفت: امیدواریم سال آینده وضعیت صنایع کشور بهبود بیابد و باید همه در این راستا تلاش کنیم.

منبع:تسنیم زنجان
دیدگاه های شما - تصویب راه‌ آهن زنجان به همدان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۲۳
طلوع خورشید ۰۶:۰۵
اذان ظهر۱۳:۱۳
غروب خورشید ۲۰:۲۱
اذان مغرب ۲۰:۴۲
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۲
بازدیدها
بازديد امروز :4669
بازديد ديروز :21942
بازديد کل :13254371