محبوب ترین ها    | استان زنجان | تبلیغات در سایت زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۵     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۱۸ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، محمد قربانلو اظهار کرد: با توجه به ثابت بودن قیمت مرغ گرم در زنجان و عرضه مرغ 11 هزار و 500 تومانی اخیرا شاهد صف‌های طولانی در زنجان بودیم که در این راستا تمهیداتی از سوی ستاد تنظیم بازار اندیشیده شد.

مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه طبق تصمیم اتخاذ شده از سوی شورای قیمت‌گذاری در زنجان قرار بر این شد که در استان زنجان مرغ گرم هم به قیمت مصوب ملی و قیمت آزاد عرضه شود، گفت: بر همین اساس از امروز مرغ گرم صبح به قیمت 11 هزار و 500 تومان و در ظهر و بعد از ظهر به قیمت آزاد به مبلغ 15 هزار تومان در حال عرضه است.

وی با بیان اینکه امروز 30 تن مرغ گرم به قیمت 15 هزار تومان توزیع می‌شود، افزود: در قبال همین موضوع مرغداران روزانه 65 تا 70 تن مرغ 11 هزار و 500 تومانی برای استان تامین خواهند کرد.

قربانلو با ابزار امیدواری از اینکه دو نرخی شدن مرغ به پایان صف مرغ در استان کمک خواهد کرد، گفت: پیش‌بینی ما بر این است که این دو نرخی شدن در عرض 48 ساعت موجب فروکش کردن عطش خرید مرغ و پایان صف مرغ شود.

عرضه مرغ 15 هزار تومانی در نوبت ظهر و بعدازظهر در 20 نقطه از شهر زنجان انجام و عرضه مرغ 11 هزار و 500 تومانی در نوبت صبح و در تمامی مراکز عرضه مرغ و تخم‌مرغ انجام خواهد شد.

منبع:فارس زنجان
دیدگاه های شما - پایان یافتن صف‌های خرید مرغ تا 48 ساعت آینده پیش‌بینی شد


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۲۱
طلوع خورشید ۰۶:۰۴
اذان ظهر۱۳:۱۳
غروب خورشید ۲۰:۲۳
اذان مغرب ۲۰:۴۴
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۲
بازدیدها
بازديد امروز :2553
بازديد ديروز :20125
بازديد کل :13291585