محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۱     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، فتح‌ الله حقیقی ظهر شنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه سال آینده نباید خبری از پسماندهای سرب و روی بوده و این موضوع مهم باید تعیین تکلیف شود، افزود: باید این تعیین تکلیف به گونه‌ ای باشد که سود ناشی از آن به مردم استان زنجان برسد.

وی با تاکید بر اینکه با این تفاصیل تعیین تکلیف پسماند سرب و روی از مهم‌ترین اقدامات سال آینده خواهد بود، ادامه داد: در برهه کنونی یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین اقداماتی که باید به آن اهتمام داشته باشیم، موضوع ایجاد امید و نشاط اجتماعی در بین عموم مردم است که نباید از آن غافل شد.

استاندار زنجان خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی، آن‌ها را از انجام مصاحبه‌های چالش‌ برانگیز منع کرد و با یادآوری اینکه برنامه‌ های هر دستگاه باید از طریق سایت دستگاه و رسانه‌ ها به مردم اطلاع‌ رسانی شود، تصریح کرد: بی‌تردید تصمیمات راهبردی و نقشه راه ترسیم شده برای توسعه استان زنجان پشت درهای بسته اتخاذ نمی‌شود و صاحب‌نظران، مدیران و صاحبان صنوف مرتبط نیز در این جلسات حضور یافته و به بیان نظرات خود می‌پردازند.

حقیقی در ادامه با بیان اینکه یکی از ضرورت‌های امروز، نظارت مستمر بر محصولات و واحدهای تولیدی استان زنجان است، یادآور شد: امروز باید نیاز واحدهای تولیدی در بخش‌ های مختلف در اولویت کاری مدیران دستگاه‌ های اجرایی قرار گیرد؛ چرا که شرایط امروز کشور ایجاب می‌کند که کنترل و نظارت بر واحدهای تولیدی به هنگام صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه امروز باید مدیران به‌گونه‌ ای عمل کنند که نقشه راه‌ شان مکمل یکدیگر بوده و لازمه این کار اجتناب از اقدامات جزیره‌ای است، اظهار کرد: تأکید ما بر این است که همه مدیران ملزم به اجرای مصوبات جلسات و پاسخ‌ گویی سریع باشند. علاوه بر این انتظار داریم برنامه‌ ها بر اساس استفاده بضاعت عمومی استان زنجان باشد.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - تعیین تکلیف پسماندهای سرب و روی در سال 98


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۹
طلوع خورشید ۰۶:۴۰
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۱۹:۵۸
اذان مغرب ۲۰:۱۷
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۳
بازدیدها
بازديد امروز :568
بازديد ديروز :4544
بازديد کل :4388723