محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان :  به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، پرویز قزلباش به استعمال دخانیات در استان زنجان اشاره کرد و گفت: متأسفانه سن مصرف دخانیات در استان زنجان پایین آمده است و این برای استان زنجان فاجعه است.

وی بابیان اینکه مصرف مواد دخانی و قلیان بین بانوان زنجانی نیز زیادشده است، اظهار کرد: مصرف قلیان در استان زنجان ۲ به یک است و این اصلاً خوب نیست چرا که از دو نفر خانم یک نفر قلیان مصرف می‌کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان بابیان اینکه در حال حاضر درصد استعمال دخانیات در استان زنجان ۴.۵ درصد است، گفت: هر بار مصرف قلیان به اندازه حدود ۱۰۰ نخ سیگار است.

قزلباش تأکید کرد: استعمال قلیان در استان زنجان و به‌خصوص بانوان رشد بسیاری داشته است و در کنار هر مرکز فرهنگی یک قهوه‌خانه و قلیان خانه وجود دارد.

وی بابیان اینکه در استان زنجان مکان‌ هایی وجود دارد که به‌صورت زیرزمینی قلیان به جوانان عرضه می‌کنند، گفت: باید جلوی فعالیت چنین مراکزی گرفته شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تصریح کرد: به‌جای اینکه مراکز فرهنگی و فضاهای ورزشی در اختیار جوانان قرار بگیرد دخانیات و قلیان در اختیار و دسترس آنها است که این به نفع جامعه نیست.

قزلباش گفت: باید دست اندر کاران و مسئولان فرهنگی برای کاهش مصرف دخانیات در استان زنجان مدیریت و راهکار لازم را مد نظر قرار دهند.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - پایین آمدن سن مصرف دخانیات در استان زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۹
طلوع خورشید ۰۶:۴۰
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۱۹:۵۸
اذان مغرب ۲۰:۱۷
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۳
بازدیدها
بازديد امروز :568
بازديد ديروز :4544
بازديد کل :4388723