محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۵۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۰ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها
۱۳۹۷/۱۲/۲۷

اخبار زنجان :  به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، سردار رحیم جهانبخش ظهر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل ستاد فرماندهی استان زنجان، به تمهیدات پلیس زنجان در چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: در این راستا پلیس گشت‌های خودروی و موتوری خود را در ۱۸ نقطه زنجان مستقر خواهد کرد.

وی اظهار کرد: پلیس در نقاط پر تردد استان زنجان گشت نامحسوس دارد و با افرادی که امنیت مردم را برهم بزنند برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی استان زنجان به والدین توصیه کرد مواظب فرزندان خود باشند و تا حدی که ممکن است مواد محترقه را از فرزندان خود دور کنند تا شاهد حوادث تلخ در آخر سال نباشیم.

جهانبخش با بیان اینکه پلیس استان زنجان در چهارشنبه سوری آخر سال از ظرفیت پلیس افتخاری هم استفاده خواهد کرد، افزود: تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار مواد محترقه در استان زنجان توسط پلیس کشف شده که خوشبختانه کشفیات مواد محترقه در استان نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: خوشبختانه شاهد کاهش استفاده مواد محترقه در استان زنجان هستیم و این امر جای خوشحالی دارد.

جهانبخش همچنین از کشف ۸۰ هزار مرغ زنده قاچاق در استان زنجان خبر داد و افزود: این میزان مرغ در استان زنجان با نرخ دولتی در بین مردم عرضه شد.

وی از افزایش ۳۷ درصدی کشفیات کالای قاچاق در استان زنجان طی ۱۱ ماه امسال خبر داد و گفت: متأسفانه قاچاق سوخت در استان افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه آمار تصادفات در استان زنجان نگران کننده است و آمارها نشان از رشد تصادفات در حوادث دورن شهری و برون شهری را دارد، گفت: تعداد تصادفات استان در سال جاری ۱۲۲ درصد افزایش یافته است و ۲۲۲ نفر در تصادفات جاده‌ای و درون‌شهری جان خود را از دست داده‌اند.

جهانبخش تعداد خودروهای استان زنجان را ۳۵۰ هزار خودرو عنوان کرد و افزود: به صورت میانگین برای هر دو نفر یک دستگاه خودرو در استان زنجان وجود دارد که آمار بالایی است.

فرمانده انتظامی استان زنجان بخش مهمی از تصادفات استان زنجان توسط راکبان موتورسیکلت عنوان کرد و افزود: در حال حاضر ۲۹۰ هزار موتورسیکلت نیز در استان زنجان وجود دارد.

جهانبخش با اشاره به اینکه امسال تنها یک مورد تجاوز به عنف در زنجان ثبت شده است، گفت: در حوزه وقوع جرایم، کاهش ۴۰ درصدی سرقت به عنف را در استان داریم.

وی با بیان این متأسفانه امسال شاهد رشد ۸۶ درصدی آمار وقوع قتل در استان بودیم، گفت: خیانت‌درامانت نیز دارای ۴۱ درصد رشد بود که این آمار درشان مردم استان زنجان نیست.

منبع:مهرزنجان
دیدگاه های شما - کشف ۸۰ هزار مرغ زنده قاچاق


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2829
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707333