محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۴۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، حسین سلطانی روز چهارشنبه افزود: تا بعد از ظهر امروز / چهارشنبه/ بارش های پراکنده در استان ادامه دارد ولی طی بعد از ظهر این سامانه بارشی از استان خارج می شود.
وی ادامه داد: برای روزهای پنجشنبه و جمعه بارشی در استان وجود نخواهد داشت و از اواخر روز شنبه یا یکشنبه سامانه جدیدی وارد زنجان می شود که بارش های آن به صورت باران است.
سلطانی گفت: تا صبح فردا / پنجشنبه/ هوای سرد بر اکثر مناطق استان حاکم است ولی رفته رفته طی 2 روز آینده بر دمای هوا افزوده می شود.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: طی 24 ساعت گذشته قیدار با دمای منفی 5 درجه و آببر با دمای 13 درجه به ترتیب سردترین و گرم ترین مناطق استان بودند.
سلطانی از شهروندان خواست با توجه به وجود ناپایداری های جوی در روزهای آینده، قبل از عزیمت به سفر از طریق سامانه 134 ( هواگو) اطلاعات لازم در خصوص وضعیت جوی مناطق مورد نظر را کسب کنند.
به گزارش ایرنا، هم اکنون اداره کل هواشناسی زنجان 60 ایستگاه هواشناسی در این استان دارد که از این تعداد 30 ایستگاه به صورت خودکار اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری می کند.

منبع: ایرنا زنجان
دیدگاه های شما - وضعیت جوی پایدار زنجان در روزهای نخست نوروز


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2852
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707356