محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۶۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۳۰ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، هدایت صفری اظهار کرد: همدلی و همگرایی به معنای واقعی اقدام و عمل در کمیته امداد استان زنجان ترجمه شد و میانگین کاری در همه بخش‌ها از لحاظ کیفی و کمی  بهبود مستمر داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با تبریک فرارسیدن سال نو و اشاره به برنامه‌ریزی کمیته امداد استان زنجان برای استفاده از ظرفیت بالای گردشگری در ایام نوروز افزود: همزمان با ایام نوروز امسال 25 پایگاه طرح صدقه سفر، به‌ منظور مشارکت خیران و مسافران در برنامه‌های اجرایی این نهاد در سطح استان زنجان اجرایی می‌شود.

وی افزود: در قالب طرح صدقه سفر در ایام نوروز در معابر و میدان‌های اصلی شهرها و مراکز اقامتی و تفریحی مسیرهای تردد مسافران نوروزی، پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی از ابتدا تا پایان تعطیلات نوروزی در سطح استان زنجان دایر می‌شود.

صفری ادامه داد: در قالب طرح صدقه سفر در ایام نوروز در معابر و میدان‌های اصلی شهرها و مراکز اقامتی و تفریحی و گردشگری، مسیرهای پرتردد مسافران نوروزی، پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی از ابتدا تا پایان تعطیلات نوروزی در سطح استان زنجان دایر می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه در کنار ایجاد پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مسیرهای پرتردد استان زنجان، زمینه مشارکت غیرحضوری خیران نیز در قالب طرح صدقه سفر فراهم‌ شده است، ادامه داد: خیران زنجانی و مسافران نوروزی می‌توانند با شماره‌گیری #024*8877* کمک‌های نقدی خود را به‌ منظور کمک به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت کنند.

وی همچنین گفت: امیدواریم هموطنان لحظات بانشاط و به‌ یاد ماندنی در استان زنجان در ایام نوروز سپری کرده و در این ایام با مشارکت در طرح صدقه سفر سال جدید را با انفاق و احسان و نیکوکاری آغاز کرده و زمینه نشاط و شادی نیازمندان و ایتام را فراهم کنند.

منبع:فارس زنجان
دیدگاه های شما - 25 پایگاه آماده جمع‌آوری صدقه سفر در استان زنجان هستند


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :2829
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13707333