محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۱     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، حسین سلطانی وضعیت جوی امروز استان را صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر و وزش باد اعلام و اظهار کرد: بارش رگباری و پراکنده باران، از دیگر پدیده‌های جوی استان برای بعد از ظهر امروز پیش‌بینی شده است.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان به ورود سامانه بارشی به استان از شنبه و آغاز بارش‌ها اشاره و تصریح کرد: عمده بارش‌های ناشی از فعالیت سامانه بارشی در استان زنجان طی روزهای یکشنبه و دوشنبه خواهد بود.

وی وزش باد شدید را دیگر پدیده جوی برای روزهای یکشنبه و دوشنبه اعلام کرد و گفت: بارش‌های پیش‌بینی شده برای این بازه زمانی رگباری همراه با رعد و برق و حتی بارش برف خواهد بود.

سلطانی آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها را طی روزهای یکشنبه و دوشنبه محتمل دانست و افزود: به شهروندان توصیه می‌شود از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان تاکید کرد: افرادی که طی چند روز آینده قصد سفر دارند، توصیه می‌شود، قبل از آغاز سفر با برقراری تماس با سامانه‌های هواشناسی از وضعیت جوی مسیر و مقصد سفر خود کسب اطلاع کنند.

وی در مورد وضعیت دمایی چند روز آینده در استان زنجان گفت: دمای استان در این بازه زمانی نسبت به امروز تغییر چندانی نخواهد داشت.

سلطانی از ثبت دمای یک درجه بالای صفر در زنجان و قیدار به عنوان پایین‌ترین دمای استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد و افزود: بالاترین دمای این بازه زمانی با 18 درجه بالای صفر از آب‌بر گزارش شده است.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان دمای فعلی شهر زنجان را پنج درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: این دما در مقایسه با دمای روز گذشته در این ساعت تغییری نکرده است.

منبع:فارس زنجان
دیدگاه های شما - پیش‌بینی یکشنبه و دوشنبه بارانی و احتمال آبگرفتگی معابر در زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۲
طلوع خورشید ۰۶:۳۵
اذان ظهر۱۳:۲۰
غروب خورشید ۲۰:۰۵
اذان مغرب ۲۰:۲۵
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۴
بازدیدها
بازديد امروز :1065
بازديد ديروز :6177
بازديد کل :4352939