محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۷۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۱۶ °C
دمای زنجان در ساعات آینده


محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۱/۱۱

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، مرتضی ممیزی اظهار کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان طی یک سال گذشته پرونده‌های متعددی را رسیدگی کرده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از ورود 5 هزار و 40 فقره پرونده به تعزیرات حکومتی استان طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت 5 هزار و 67 پرونده نیز رسیدگی شده است و جریمه متخلفان نیز 350 میلیارد ریال بود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین پرونده‌های رسیده در حوزه قاچاق مربوط به البسه بوده است، تصریح کرد: همچنین پرونده‌هایی در حوزه گوشی قاچاق، لوازم خانگی؛ سیگار و نفت و سوخت قاچاق در تعزیرات رسیدگی شده است.

ممیزی در ادامه با اشاره به اینکه اخیرا نیز یک محموله گوشی قاچاق در استان توقیف شد، اضافه کرد: این محموله شامل 175 دستگاه گوشی سامسونگ بود که از یک دستگاه پژو 206 کشف و ضبط شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان ارزش ریالی محموله توقیف شده را 4 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این محموله به صورت جاساز در خودرو قرار داده شده بود که در این زمینه یک نفر به تعزیرات حکومتی خدابنده معرفی شد.

وی افزود: با بررسی‌های لازم مشخص شد، که گوشی‌ها به صورت غیرقانونی وارد کشور شده است و عامل قاچاق به پرداخت جریمه نقدی به میزان 4 میلیارد و 570 میلیون ریال محکوم شد.

منبع:فارس زنجان
دیدگاه های شما - متخلفان توسط تعزیرات حکومتی زنجان 350 میلیارد ریال جریمه شدند


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۳۳
طلوع خورشید ۰۶:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۱
غروب خورشید ۱۹:۲۳
اذان مغرب ۱۹:۴۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۸
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1278
بازديد ديروز :7455
بازديد کل :4655967