محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۰۵     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۲ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، مرتضی ممیزی اظهار کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان طی یک سال گذشته پرونده‌های متعددی را رسیدگی کرده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از ورود 5 هزار و 40 فقره پرونده به تعزیرات حکومتی استان طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت 5 هزار و 67 پرونده نیز رسیدگی شده است و جریمه متخلفان نیز 350 میلیارد ریال بود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین پرونده‌های رسیده در حوزه قاچاق مربوط به البسه بوده است، تصریح کرد: همچنین پرونده‌هایی در حوزه گوشی قاچاق، لوازم خانگی؛ سیگار و نفت و سوخت قاچاق در تعزیرات رسیدگی شده است.

ممیزی در ادامه با اشاره به اینکه اخیرا نیز یک محموله گوشی قاچاق در استان توقیف شد، اضافه کرد: این محموله شامل 175 دستگاه گوشی سامسونگ بود که از یک دستگاه پژو 206 کشف و ضبط شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان ارزش ریالی محموله توقیف شده را 4 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این محموله به صورت جاساز در خودرو قرار داده شده بود که در این زمینه یک نفر به تعزیرات حکومتی خدابنده معرفی شد.

وی افزود: با بررسی‌های لازم مشخص شد، که گوشی‌ها به صورت غیرقانونی وارد کشور شده است و عامل قاچاق به پرداخت جریمه نقدی به میزان 4 میلیارد و 570 میلیون ریال محکوم شد.

منبع:فارس زنجان
دیدگاه های شما - متخلفان توسط تعزیرات حکومتی زنجان 350 میلیارد ریال جریمه شدند


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۲۵
طلوع خورشید ۰۶:۱۰
اذان ظهر۱۳:۲۲
غروب خورشید ۲۰:۳۵
اذان مغرب ۲۰:۵۶
نیمه شب شرعی ۰۰:۳۰
بازدیدها
بازديد امروز :14514
بازديد ديروز :9143
بازديد کل :24619147