محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۵۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۱/۱۲

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، محمد محمدی‌قیداری اظهار کرد: اداره کل بهزیستی استان زنجان در راستای ارائه خدمات مشاوره‌ای و افزایش مهارت‌های اجتماعی شهروندان نسبت به بهره‌گیری از ظرفیت‌ کلینک‌های فعال در استان اقدام کرده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به فعالیت 11 کلینیک فعال در استان زنجان بیان کرد: این کلینیک‌ها در شهرستان‌های زنجان، خدابنده، ابهر و خرم‌دره فعال است.

وی افزود: فعالیت این کلینیک‌ها به صورت تخصصی بوده و در آنها از حضور مددکاران در حوزه‌های مختلف از جمله اجتماعی، توانبخشی و پیشگیری استفاده شده است.

محمدی‌قیداری با اشاره به برخی از آسیب‌های اجتماعی موجود در جوامع امروزی بیان کرد: در چنین شرایطی فعالیت مددکاران و همچنین کلینیک‌های تخصصی کارساز و موثر خواهد بود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به استقبال مردم از فعالیت کلینیک‌های تخصصی گفت: بیشتر جامعه هدف کلینیک‌ها و البته مددکاران خانواده‌های بی‌سرپرست، خانواده‌های دارای عضو ناتوان و معلول، خانواده‌های زندانیان، خانواده‌های در حال فروپاشی، خانواده‌های ساکن در مناطق حاشیه‌ای و مشکل‌دار و خانواده‌های در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی هستند.

وی تصریح کرد: در مجموع هدف از فعالیت این کلینیک‌ها و همچنین مددکاران کاهش آسیب‌های اجتماعی است که برای این امر هم به صورت مستمر برای مددکاران دوره آموزشی برگزار می‌شود.

منبع:فارس زنجان
دیدگاه های شما - فعالیت 11 کلینیک مددکاری در زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :345
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13704849